65 543 76 99 oraz 501 698 058 (Pn-Pt: od 8:00 do16:00)

Wybierz producenta

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Szybkie płatności imoje

Płynna Kotwa Poliuretanowa

Płynna Kotwa Poliuretanowa

26,00 17,99

Płynna Kotwa Poliuretanowa - termin ważności: kwiecień 2020

nr katalogowy 330017

Płynna Kotwa Poliuretanowa jest dwukomponentowym klejem PU do kotew, tworzy szczelne mocowanie o wysokiej nośności, które nie powoduje naprężeń w rodzimym materiale. W czasie utwardzania zwiększa swoją objętość.


Zastosowanie:

Stosowana do wykonania zamocowań w podłożach pełnych mocnych (beton), pełnych słabych (beton komórkowy, cegła) oraz w podłożach z wolnymi przestrzeniami (cegła dziurawka i kratówka, bloczki ceramiczne, pustaki). Szczególnie przydatna do wykonywania zamocowań w podłożach słabych, zniszczonych, o zmniej- szonej stabilności oraz w miejscach gdzie nie powinno się dopuścić do przenikania wilgoci i wody do otworu. Klej zaleca się stosować w miejscach, w których zostały wyrwane kotwy mechaniczne (dyble, kołki rozporowe). Wstępne utwardzanie kleju następuje po około 2 do 4 minut.

 

Sposób użycia:

  1. Wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy. Średnica otworu uzależniona jest od średnicy osadzanego elementu i rodzaju podłoża
  2. Otwór dokładnie oczyścić z pyłu i przedmuchać pompką lub kompresorem. W przypadku słabych, zniszczonych podłoży lub w podłożach z wolnymi przestrzeniami do oczyszczonego otworu wprowadzić tuleję.
  3. Usunąć zatyczkę, nakręcić mieszacz.
  4. Pierwsze kilka mililitrów wyciśniętej masy nie nadaje się do użycia ponieważ nie jest odpowiednio wymieszane. W momencie gdy masa ma jednorodną barwę można rozpocząć aplikację do otworu montażowego.
  5. Wprowadzić aplikator do końca przygotowanego otworu montażowego i rozpocząć dozowanie – delikatnie wyciskać i jednocześnie wysuwać aplikator z otworu.
  6. Natychmiast osadzić element i pozostawić do utwardzenia na około 15-20 min. Po tym czasie możliwa jest obróbka mechaniczna i malowanie.
  7. Pełną wytrzymałość roboczą kotwa uzyskuje po upływie 12 godzin.


WSKAZÓWKI i PORADY:

  • nie stosować do polietylenu (PE), polipropylenu (PP), teflonu (PTFE)

PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w temperaturze od 5°C do 25°C. Chronić przed wilgocią.

 

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Poleć znajomemu
Nadawca:
E-mail znajomego:
Wiadomość:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Realizacja KQSDesign.pl