65 543 76 99 oraz 501 698 058 (Pn-Pt: od 8:00 do16:00)

Wybierz producenta

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Szybkie płatności imoje

Metody i koszt dostawy

Wysyłka towaru następuje w terminie 2-3 dni roboczych od chwili otrzymania zamówienia, chyba ze podczas składania zamówienia został podany inny termin realizacji. W przypadku wydłużenia się czasu dostawy, Sprzedawca niezwłocznie poinformuje o tym fakcie Nabywcę.

Koszty dostawy zamówionego towaru wynoszą następująco:

Sposób dostwy Sposób płatności Koszt
Przesyłka kurierska przedpłata 17,00 zł
Przesyłka kurierska za pobraniem 21,00 zł
Paczkomat przedpłata 13,00 zł
darmowa dostawa od 499 zł
Paczkomat za pobraniem 16,00 zł
Paczka Pocztowa przedpłata 17,00 zł
Paczka Pocztowa za pobraniem 20,00 zł


Dla zamówień o wartości powyżej 300 zł dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej nie jest możliwa.
Dla zamówień o wartości powyżej 499 zł dostawa do Paczkomatu przy wyborze formy płatności "przedpłata" dostawa zrealizowana zostaje na koszt Sprzedającego

Sposób dostawy: przesyłka kurierska
Przesyłka kurierska realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz Impost. Większość przesyłek czas doręczenia nie przekracza 1 dnia roboczego. W przypadku niedostarczenia przesyłki w terminie dłuższym niż 3 dni robocze, licząc od otrzymania informacji o wysyłce zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-miał.

Sposób dostawy: Paczkomat
Większość przesyłek dostarczona jest do paczkomatu następnego dnia roboczego. Wybierając sposób dostawy do Paczkomatu należy pamiętać o podaniu aktualnego nr telefonu komórkowego oraz adresu poczty elektronicznej (e-miał), firma Impost przesyła za pomocą wiadomości SMS oraz na adres poczty e-mail indywidualny kod umożliwiający odbiór przesyłki. Po otrzymaniu wiadomości sms oraz e-miał przesyłka należy odebrać przesyłkę w przeciągu 48 godzin.

 

Sposób dostawy: Paczka Pocztowa
Przesyłka pocztowa dostarczana jest w terminie do 3 dni. W przypadku niedostarczenia przesyłki w terminie dłuższym niż 3 dni robocze, licząc od otrzymania informacji o wysyłce zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-miał.

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Realizacja KQSDesign.pl