Karawaning czyli podróże kamperem lub z przyczepą kempingową, inaczej mówiąc wakacje na kółkach. To sposób na spędzanie wolnego czasu, który ma coraz więcej zwolenników i nic w tym dziwnego. Ten mały dom na kółkach pozwala na pełną swobodę przemieszczania się. 


JAKIE WYPOSAŻENIE DO KAMPERA? Jest w czym wybierać. 

Aby zapewnić sobie i bliskim wysoki komfort podróży i bezpieczeństwo warto zaopatrzyć się w akcesoria renomowanych i sprawdzonych firm. Bezpieczne podróżowanie to niezawodna instalacja gazowa: butle gazowe, reduktory, przewody, zawory kartusze. Instalacja elektryczna oraz wodna w kamperze także musi działać bez zarzutu. Dlatego takie rzeczy jak: adaptery, gniazda zasilające CCE, zabezpieczenia połączenia elektrycznego, elementy instalacji wodnej - pompki zanurzeniowe, czy też pompy do wody czystej możesz kupić w naszym sklepie . 


Podróż kamperem wymaga zakupu także odpowiednich mebli kempingowych (krzesła i stoły turystyczne, rozkładane szafki kempingowe, nietłukące się naczynia) ułatwiają na pewno podróż i dają możliwość spożywania posiłków na świeżym powietrzu, a przecież o to w tym chodzi. Przedsionki, wykładziny i maty podłogowe, toalety kempingowe oraz cała chemia potrzebna i dedykowana kamperom, tak wygląda karawaning XXI wieku. 

Pierwsza podroż kamperem? Co warto ze sobą wziąć? O czym nie zapomnieć? Jak wyposażyć kamper, aby ułatwić sobie podróż?  Przydatne i nieoczywiste informacje, znajdziecie Pańtwo w artukule >>TUTAJ

Bagaznik rowerowy do kamperaNowość

Bagażnik rowerowy THULE SPORT G2 SH

1 200,00 zł

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store