. GAS CAMPER Butla kempingowa 11 kg 27 litrów #SUPERprice

. GAS CAMPER Butla kempingowa 11 kg 27 litrów

1 599,00 1 143,00 zł
Adapter Trio Power Pak #SUPERprice

Adapter Trio Power Pak do kartuszy 220 g

460,00 326,00 zł
Kartusz gazowy 190g. z zabezpieczeniem - 36 szt #SUPERprice

Kartusz gazowy 190g. z zabezpieczeniem - 36 szt

323,99 259,20 zł

Instalacja gazowa w kamperze

Prawidłowo działająca, bezpieczna i trwała – taka powinna być instalacja gazowa do kampera. Do tego potrzebujesz odpowiednich elementów, które zamówisz w naszym sklepie. Oprócz tego zadbaj o poprawny montaż instalacji  i prawidłowe użytkowanie gazu, a podróż będzie bezpieczna. 

Od ponad 20 lat dbamy o to, by instalacja gazowa w kamperze każdego z naszych klientów była sprawna. Gaz to jedno z podstawowych źródeł energii w przyczepie kempingowej, dlatego przed kolejnym wyjazdem koniecznie sprawdź całą instalację i wymień zużyte elementy na nowe. Zamówisz je w naszym sklepie, podobnie jak akcesoria do kamperów.

Instalacja gazowa do kampera – podstawowe informacje

W tej kategorii znajdziesz wszystkie elementy, dzięki którym instalacja gazowa do kampera będzie gotowa do bezpiecznego użytkowania. Są to:

  • butle gazowe i kartusze,
  • czujniki,
  • łączniki i złączki,
  • reduktory do kampera,
  • węże i przewody do gazu,
  • zawory i filtry,
  • pozostałe elementy.

Wszystkie te elementy posiadają certyfikaty, które potwierdzają zarówno jakość, jak i bezpieczeństwo ich użytkowania. Dbamy o to, by wyposażenie kamperów naszych klientów było kompletne, a jego poszczególne elementy nie wymagały częstej wymiany.

Jako znawcy tematu stawiamy na produkty sprawdzonych firm. To właśnie dlatego wszystkie reduktory, przełączniki ręczne i automatyczne, czy filtry do gazu są akcesoriami najwyższej jakości produkcji firmy GOK.

Nie wiesz, jak wybrać elementy instalacji gazowej do kampera? Pomożemy

Nie musisz wiedzieć, które elementy instalacji gazowej będą pasować do Twojego kampera. Masz prawo pogubić się w dostępnych produktach i mieć wątpliwości, który z nich jest tym odpowiednim.

Jeżeli potrzebujesz porady z zakresu instalacji gazowej w kamperze, zadzwoń! Służymy fachowym doradztwem – podpowiemy, rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy Ci uniknąć niepotrzebnych zwrotów. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami!

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl