Butle gazowe i kartusze

W tej kategorii znajdziesz butle gazowe do kampera oraz przyczepy kempingowej o pojemności od 1, 2, 3 i 5 kg. Kartusze gazowe natomiast można kupić od pojemności 190 g do 500 g. W naszym sklepie kupisz także praktyczne rozwiązanie, jakim jest pojazdowa butla GAS CAMPER do kamperów i  przyczep kempingowych. Służy jako stały zbiornik gazu o pojemności 11 kg, który jest wyposażony w zawór poboru gazu (fazy lotnej), automatyczny zawór tankowania (fazy płynnej), zawór bezpieczeństwa oraz we wskaźnik ilości gazu w butli. W przypadku wątpliwości, którą butlę gazową do kampera wybrać, służymy pomocą.

Jak wybrać butlę gazową do kampera

Wyposażenie kamperów często wymaga użycia gazu, dlatego przed każdym sezonem zrób dokładny przegląd instalacji gazowej w kamperze. Sprawdź butle gazowe, których używasz. Sprawdź też zużycie węża gazowego oraz sprawność reduktorów.  Zastanawiasz się nad zakupem nowej butli gazowej? Jak wybrać butle gazowe do przyczepy kempingowej lub kampera? Przede wszystkim zastanów się, jaka pojemność jest Ci potrzebna (1, 2, 3, 5 kg czy 11 kg). Sprawdź, czy butla gazowa do kampera nadaje się samodzielnego tankowania na stacji bez wyjmowania jej z pojazdu. Takie rozwiązanie umożliwia producent GAS-CAMPER. Jest to butla 11 kg wykonana ze stali – ma wszystkie niezbędne certyfikaty jakości. 

W iGaz.pl zamówisz również osłonę na butlę gazową do kampera. Jeśli po raz pierwszy kompletujesz wyposażenie, to chętnie podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania. Od lat zajmujemy się karawaningiem, doradzając klientom, jak wybrać akcesoria do kamperów, z czego powinna się składać dobra instalacja gazowa w kamperze, jak wybrać kuchenki turystyczne czy przewody do gazu.

Jaki kartusz gazowy wybrać

Ważne jest optymalne wykorzystanie kaloryczności gazu. W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wydajne kartusze gazowe do kuchenki turystycznej (220 g, 300 g, 500 g). Oferta obejmuje zresztą kartusze gazowe o różnej pojemności: 

  • przebijalne, 190 g, 
  • do kuchenek turystycznych 2w1, 227 g, 
  • z gwintem 7/16",
  • kartusze Campingaz.

Od niedawna można kupić też adapter do kartusza – umożliwia podłączenie kartusza 220 g do urządzeń przystosowanych do zasilania gazem z kartuszy gwintowanych 7/16". Montaż jest bardzo prosty. Adapter należy zamontować na kartuszu 220g (ustawić adapter w odpowiednim miejscu i przekręcić niebieski element adaptera w prawo), a następnie wkręcić w urządzenie w miejsce kartusza gwintowanego.

Butla gazowa do kampera – szybka dostawa, bez czekania

Czasami robimy zakupy na ostatnią chwilę i nie inaczej jest w przypadku wyjazdów. W iGaz.pl możesz liczyć na szybką dostawę butli gazowej do przyczepy kempingowej. Zamówienia złożone do godz. 9:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Jeśli kupisz butlę gazową do kampera po 9:00, wyślemy ją następnego dnia. W obu przypadkach możesz liczyć na szybką dostawę ze sprawdzonego sklepu. Dzięki temu ani nie musisz się martwić, czy butla kempingowa dotrze na czas, ani czy jest bezpieczna i wydajna.

Od lat zajmujemy się karawaningiem, doradzając klientom, jak wybrać akcesoria do kamperów, z czego powinna się składać dobra instalacja gazowa w kamperze, jak wybrać kuchenki turystyczne czy przewody do gazu. Podpowiemy Ci też, jaką butlę gazową kupić.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl