Reduktor 30 mbar 1,5 kg/h M20 typ 424RV #SUPERprice

Reduktor 30 mbar 1,5 kg/h M20 typ 424RV

140,00 120,00 zł
Reduktor GOK  4 bar 12 kg/h #SUPERprice

Reduktor GOK 4 bar 12 kg/h

262,00 155,00 zł
Reduktor GOK 30 mbar do kartuszy gazowych 7/16" #SUPERprice

Reduktor GOK 30 mbar do kartuszy gazowych 7/16"

147,99 125,00 zł

Reduktory gazowe do butli i kuchenki propan-butan

W tej kategorii znajdziesz reduktory gazowe dla wszystkich instalacji odpowiedzialnych za bezpieczny oraz efektywny przepływ gazu propan-butan. To niezwykle ważne, by dopasować reduktor do cech technicznych instalacji, ale też oczekiwań użytkownika. Reduktor do gazu umożliwia w pełni bezpieczne, efektywne oraz podlegające stałej kontroli korzystanie z urządzeń gazowych, takich jak piec gazowy, palnik gazowy, kuchenka turystyczna i gazowa kuchenka domowa. Reduktor równoważy ciśnienie, które powstaje podczas użytkowania butli z łatwopalną substancją.

Jakie reduktory gazowe oferujemy

W katalogu produktów iGaz.pl bez problemu znajdziesz reduktor do butli gazowej oraz poszczególne elementy, które umożliwią przygotowanie bezpiecznej instalacji. Reduktory, które oferujemy, mają różne sposoby montażu:

  • na gwint,
  • RVS8, do montażu na rurce fi8,
  • na opaskę zaciskową.

Proponujemy m.in. moduły, które pozwalają na regulację przepływu ciśnienia gazu w instalacji, o standardowych, zgodnych z normami wymiarach gwintów wlotu i wylotu. Zamówisz także reduktory do kuchenki gazowej z zaworem odcinającym (ogranicza przepływ gazu w przypadku pęknięcia węża gazowego). Oferujemy również specjalny reduktor do kamperów i przyczep kempingowych z czujnikiem zderzenia CRASCH-SENSO, który pozwala na bezpieczne użytkowanie instalacji podczas jazdy kampera.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem technicznym dostępnych produktów. Dzięki temu będzie Ci dużo łatwiej ocenić, który reduktor do palnika gazowego pasuje do Twojej instalacji. Żeby było jeszcze prościej, w przystępny sposób opisaliśmy, jak dobrać odpowiedni reduktor. Ponieważ o reduktorach wiemy naprawdę wiele, dzielimy się tą wiedzą – w artykule znajdziesz dane techniczne, które ułatwią decyzję. Sprawdź tabelę porównawczą.

Jak wybrać reduktor gazu

Reduktor do butli gazowej propan-butan pozwala uniknąć niebezpiecznych wypadków – dzięki temu każdy Twój wyjazd czy pobyt na działce będzie komfortowy. Żeby wybrać odpowiednie urządzenie, zwróć uwagę na rodzaj gazu, do jakiego jest przeznaczony reduktor, a także na ciśnienie pracy, wydajność reduktora (kg/h) lub moc (kW). Urządzenia turystyczne zwykle zużywają niewiele gazu, co ułatwi Ci znalezienie sprzętu.

Jako sklep gazowy oferujemy również:Dla wszystkich instalacji odpowiedzialnych za bezpieczny oraz efektywny przepływ gazu propan-butanu istotnym elementem jest dopasowanie do indywidualnych oczekiwań oraz cech technicznych instalacji. Reduktor do gazu musi pozostać ingerencją w pełni bezpieczną, efektywną oraz podlegającą stałej kontroli. Elementy i rozwiązania, które znajdują się w poniższym katalogu produktów pozwolą Państwu przygotować tego typu instalacje. Proponujemy m.in. moduły pozwalające na regulacje przepływu mediów, o standardowych, zgodnych z normami wymiarach gwintów wlotu i wylotu. Dysponujemy także modelami posiadającymi zawór odcinający.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z opisem technicznym prezentowanych produktów. Fachowo, ale w przystępny sposób opisaliśmy specjalnie dla Państwa Jak dobrać odpowiedni reduktor?
Ponieważ o reduktorach wiemy naprawdę dużo, dzielimy się z Wami tą wiedzą - w artykuke na temat reduktorów do uzyktu domowego oraz turystycznych zawarlismy istotne dane - TABELA PORÓWNAWCZA.

JESTEŚ HURTOWNIKIEM?

Zarejestruj się i zyskaj do 20% RABATU

Zarejestruj się

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl