.Reduktor typ 694 50 mbar 1,5 kg/h, cemping #SUPERprice

.Reduktor typ 694 50 mbar 1,5 kg/h, cemping

44,00 34,99 zł
adapret do butli nano #SUPERprice

Adapter Quick-on 27 mm TYP 513

152,00 135,00 zł
Reduktor GOK 30 mbar 1,5 kg Caravan #SUPERprice

Reduktor GOK 30 mbar 1,5 kg Caravan

295,00 250,00 zł

Reduktory gazu propan-butan do użytku domowego

Reduktory gazu propan-butan przede wszystkim nadają się do zasilania domowych urządzeń gazowych takich jak: kuchenki gazowe, przepływowe podgrzewacze wody, piece gazowe, różnego rodzaju promienniki i ogrzewacze. Takie reduktory zbiornikowe są konieczne do obniżenia ciśnienia gazu znajdującego w butli na ciśnienie robocze odpowiednie dla urządzenia zasilanego przez gaz. Dobór odpowiedniego reduktora do gazu propan-butan znacząco wpływa na prawidłowe działanie urządzenia. 

Osoby, które podróżują kamperami oraz użytkownicy przyczep kempingowych, często zadają sobie pytanie, jaki reduktor propan-butan zastosować w kamperze. Jaki nada się do instalacji gazowej w przyczepie? Stworzyliśmy specjalny dział, który ułatwi Ci wybór – reduktory do kamperów. Zapoznaj się też z niniejszym zestawieniem – porównanie reduktorów domowych i turystycznych pomoże Ci podjąć decyzję.

Czym charakteryzuje się reduktor gazu propan-butan do kamperów?

Reduktor do butli gazowej stworzony z myślą o sprzęcie turystycznym najczęściej pracuje na ciśnieniu 30 mbar, choć nie jest to regułą. Dotyczy to zarówno urządzeń wykorzystywanych w przyczepach kempingowych oraz pod namiotem, jak i na jachtach oraz kamperach. Są to m.in. kuchenki, lodówki i ogrzewacze. Dla porównania urządzenia gazowe domowego użytku mają najczęściej 37 mbar. Reduktory gazowe do sprzętów turystycznych najczęściej mają zużycie gazu poniżej 0,5 kg/h. Wydajność poszczególnych reduktorów gazu znajdziesz w opisach produktów.

Szeroki wybór reduktorów do gazu protan-butan

Nasz sklep gazowy to specjalistyczny sprzęt turystyczny, dzięki któremu podróżowanie kamperem będzie wygodne i stanie się czystą przyjemnością. Oferta obejmuje reduktory do butli gazowych pracujące na ciśnieniu:

  • 30 mbar,
  • 37 mbar,
  • 50 mbar,
  • 0,5 – 4 bar.

Oferujemy też reduktory zbiornikowe, reduktory przemysłowe oraz reduktory do gazu ziemnego. Jeśli nie wiesz, który reduktor ciśnienia do butli gazowej wybrać, skontaktuj się z nami. Dzięki naszej pomocy unikniesz nietrafionego zamówienia!

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl