Kuchenki do jachtów, kamperów i przyczep kempingowych

Porządna kuchenka jachtowa pozwoli Ci gotować tak, jak Robert Makłowicz gotuje na chorwackich wodach. W tej kategorii znajdziesz kuchenki gazowe przeznaczone do jachtów, kamperów oraz przyczep kempingowych. Oferta obejmuje kuchenki 2- oraz 3-palnikowe, a także gazowe kuchenki jachtowe ze zlewem. Takie rozwiązania jak żaroodporna pokrywa, wbudowany iskrownik, czy podstawki pod garnki łatwe w czyszczeniu, zapewnią Ci najwyższy komfort gotowania w najpiękniejszych okolicznościach przyrody.

Jaką kuchenkę jachtową wybrać?

Kuchenka gazowa na jacht to niezbędny element wyposażenia, ale warto go dobrze przemyśleć. Jeśli wolisz ekonomiczne rozwiązania, postaw na klasyczną kuchenkę turystyczną. Jeżeli natomiast zależy Ci na wygodzie gotowania i sprzątania, wybierz model przeznaczony do zabudowy. Taka kuchenka jachtowa ze zlewem i osobno dokupionym piekarnikiem sprawi, że gotowanie będzie czystą przyjemnością.

Wiele zależy też od tego, jak dużo masz miejsca do zagospodarowania. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno małe kuchenki jachtowe, jak i większe modele odpowiednie dla większej liczby podróżujących.

Oferujemy kompleksowe wyposażenie jachtów, dlatego zamówisz u nas nie tylko kuchenkę, ale również akcesoria kuchenne, organizery oraz naczynia stołowe.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl