Akcesoria do gazu propan butan

W tym dziale znajdziesz przydatne akcesoria do gazu propan-butan, w tym gaz do zapalniczek z końcówkami do napełnienia, specjalistyczny klucz do reduktorów domowych z nakrętką motylkową oraz klucz do dyszy. Oferta obejmuje także profesjonalne testery do kontroli szczelności w instalacjach gazowych pracujących pod niskim i średnim ciśnieniu, w tym testery szybkiej lokalizacji ulotu, które nadają się do wpięcia do instalacji gazowych w kamperach, jachtach i przyczepach kempingowych. Dzięki temu, że mamy rozbudowany asortyment, możesz kupić wszystkie niezbędne akcesoria do gazu propan-butan w jednym miejscu.

Duży wybór akcesoriów do gazu propan-butan

Nie musisz przeszukiwać całego internetu, żeby znaleźć potrzebne akcesoria gazowe, ponieważ zadbaliśmy o rozbudowaną ofertę. W naszym sklepie zamówisz m.in. uchwyt do mocowania butli podczas transportu niezbędny w kamperach, przyczepach i jachtach. Ciekawym produktem jest również zabezpieczenie SBS, które chroni instalację gazową przed gwałtownym niekontrolowanym wyciekiem gazu w przypadku uszkodzenia węża. Urządzenie nadaje się do stosowania w instalacjach domowych i kamperowych. Jakie jeszcze akcesoria do gazu oferujemy?

Adaptery tankowania LPG oraz do butli gazowych:

  • Czujniki czadu
  • Czujniki gazu
  • Czujniki gazu
  • Zapalniczki gazowe
  • Zapalarki gazowe

To akcesoria niezbędne do instalacji gazowych, ponieważ zapewniają Ci bezpieczeństwo nie tylko w domu np. na działce, ale również w podróży, kiedy ryzyko, ale też możliwości ratunku są jednak mniejsze. Warto się więc zabezpieczyć, zamiast stresować podczas wakacji, urlopu czy długiego weekendu z najbliższymi. Czujniki gazu czy detektory dymu zwiększają skuteczność ochrony przed niechcianymi sytuacjami.

Sprawdź również inne produkty dostępne w naszym sklepie: sprzęt gazowy, reduktory gazu, kuchenki na kartusze, butle gazowe oraz wyposażenie kamperów.

 

JESTEŚ HURTOWNIKIEM?

Zarejestruj się i zyskaj do 20% RABATU

Zarejestruj się

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl