Szeroka oferta łączników do gazu pozwalających na przejście z rurki na gwint.


W tej kategorii znajdziesz łączniki do gazu, które umożliwiają przejście z rurki na gwint. Do najpopularniejszych należą przejścia z rurki fi 8 mm (RVS 8 mm). Asortyment obejmuje również przejścia z rurki fi 10 mm oraz fi 6 mm. 

Łączniki z pierścieniem wcinającym są przeznaczone do montażu na instalacji wykonanej z rurki. Sam pierścień służy jako uszczelnienie połączenia.

Złączki zaciskowe do gazu – trwałe elementy do instalacji

Złączki RVS i RST charakteryzuje wysoka odporność na korozję. Dzięki temu nie musisz myśleć o wymianie elementów przez długi czas. Takie złączki zaciskowe do gazu to dużo lepsze rozwiązanie niż elementy wykonane z materiałów gorszej jakości. Z pozoru tańsze złączki mogą przyspieszyć degradację instalacji, a tego przecież nie chcesz. Kształtki RVS8 i RST zwiększają bezpieczeństwo instalacji, z której korzystasz w przyczepie kempingowej, na jachcie lub w kamperze.

W ofercie znajdziesz m.in. złączki stalowe, kształtki do rur gazowych, w tym łączniki proste i trójniki. Jako sklep gazowy proponujemy również:


Dzięki temu w jednym miejscu zamówisz elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji i zaoszczędzisz czas na czekaniu na kolejne dostawy.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl