Elastyczne węże i przewody do gazu ziemnego

W tej kategorii znajdziesz między innymi trwały przewód do podłączenia kuchenki gazowej, a także przewody rozciągliwe wykonane ze stali nierdzewnej, chronionej przez termokurczliwą osłonę z tworzywa sztucznego. Są one przeznaczone do podłączania ogrzewacza wody przepływowej lub kotła CO. Dzisiaj zgodnie uznaje się, że wąż do podłączenia kuchenki gazowej powinien być elastyczny, co pozwala wygodnie poprowadzić przewód między urządzeniem a źródłem gazu. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w trudno dostępnych miejscach.

Elastyczne węże i przewody do podłączenia kuchenki gazowej

Przewody do gazu ziemnego służą do przyłączania urządzeń domowych, które zasilasz gazem. Dotyczy to między innymi kuchenek wolnostojących oraz płyt gazowych do zabudowy. Każdy przewód gazowy powstaje ze stali nierdzewnej odpornej na wysoką temperaturę, oraz na wgniecenia i uderzenia, przez co ma najwyższą klasę bezpieczeństwa.

W naszej ofercie znajdziesz przewody z nieograniczonym promieniem gięcia, z końcówkami prostymi oraz kolankowymi, o długościach:

  • 0,5 m;
  • 0,75 m;
  • 1,0 m;
  • 1,25 m;
  • 1,5 m;
  • 2,0 m.

Każdy przewód gazowy do kuchenki z naszej oferty posiada też atesty, które są gwarancją jakości i bezpieczeństwa. Nie kupuj też przewodów, które nie są przeznaczone do gazu – co prawda mogą być tańsze, ale z pewnością nie są trwalsze, a takie ryzyko może Cię kosztować dużo więcej. Pamiętaj również o tym, że wąż do gazu ziemnego można stosować do gazu propan-butan, ale węża do gazu propan-butan nie można stosować do gazu ziemnego.

Sprawdź, co jeszcze oferujemy jako sklep gazowy:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl