Kuchenka na kartusz #SUPERprice

, Kuchenka turystyczna 2w1

69,00 34,99 zł
, Kuchenka turystyczna 2w1 + kartusz gratis #SUPERprice

, Kuchenka turystyczna 2w1 + kartusz gratis

77,00 39,00 zł
.Toaleta turystyczna chemiczna 17l Berger Deluxe #SUPERprice

.Toaleta turystyczna chemiczna 17l Berger Deluxe

539,99 376,00 zł
Zestaw obiadowy 16 sztuk #SUPERprice

.Zestaw obiadowy DOTS zielony - 16 szt - Berger

290,00 199,00 zł
Zestaw obiadowy z melaminy #SUPERprice

.Zestaw obiadowy Stripes - 16 szt

370,00 269,00 zł
Adapter Adaptor SCHUKO/CEE 150 cm #SUPERprice

Adapter Adaptor SCHUKO/CEE 150 cm

110,00 76,00 zł
Adapter Adaptor SCHUKO/CEE 150 cm #SUPERprice

Adapter Adaptor SCHUKO/CEE 150 cm

73,00 52,00 zł
Adapter Trio Power Pak #SUPERprice

Adapter Trio Power Pak do kartuszy 220 g

460,00 326,00 zł
Gniazdo CEE do pradu do kampera przyczepy #SUPERprice

Gniazdo 230V CEE 17 zasilające białe - Haba

99,00 69,00 zł
Adapter wtyk CEE do gniazda zewnetrznego #SUPERprice

Gniazdo CEE 230V do przedłużacza

47,00 34,00 zł

Wyposażenie jachtów

W naszym sklepie skompletujesz pełne wyposażenie jachtu. Specjalizujemy się w wyposażeniu karawaningowym, turystycznym oraz domowym, który zasilany jest gazem: propanem lub butanem. Takie rozwiązania sprawdzą się również na jachcie. W asortymencie znajdziesz m.in. elementy do instalacji wodnej, gazowej i elektrycznej, a także produkty niezbędne w kuchni i toalecie. O profesjonalne wyposażenie jachtów dbają niezawodne rozwiązania najlepszych producentów – to produkty na lata, a nie na jeden sezon.

Profesjonalny sprzęt jachtowy

Oferujemy sprawdzone materiały instalacyjne, m.in. specjalistyczne reduktory, łączniki oraz śrubunki, a także akcesoria do codziennego użytku, w tym naczynia stołowe, chemię do toalet oraz naczynia.

Sprzęt jachtowy obejmuje zestawy obiadowe, szklanki i kubki wykonane z materiałów odpornych na uszkodzenia. Nie chcesz przecież, by naczynia tłukły się podczas przyjemnego rejsu, dlatego lepiej postawić na te nietłukące się z melaminy. W naszym sklepie zamówisz zresztą pełne wyposażenie kuchni jachtowej, w tym zlewozmywaki i kuchenki, które powstały ze stali szlachetnej.

Wyposażenie jachtu – szerokie zastosowanie

Wśród akcesoriów na jacht znajdują się elementy instalacji gazowej i wodnej. Są to części bezpieczne i proste w użytkowaniu – większość drobnych prac jesteś w stanie wykonać samodzielnie lub z pomocą tutoriali dostępnych w Internecie. Akcesoria jachtowe z naszej oferty są łatwe w konserwacji i utrzymaniu czystości oraz odporne na czynniki zewnętrzne.

Rozbudowany asortyment pozwoli Ci skompletować całe wyposażenie jachtu, które przyda Ci się nie tylko na wodzie. Kuchenki w wersji dwu- i trójpalnikowej sprawdzają się również w kamperach i przyczepach kempingowych. Podobnie jest z innymi elementami wyposażenia jachtu morskiego, które proponujemy jako sklep gazowy.

Akcesoria na jacht – instalacja wodna

Wyposażenie jachtu żaglowego obejmuje również części do instalacji wodnej. W tej kategorii oferujemy m.in. krany, automatyczne przełączniki, pompki elektryczne i wiele innych praktycznych akcesoriów. W asortymencie naszego sklepu nie mogło także zabraknąć podstawowego sprzętu jachtowego. Sprawdź takie kategorie jak:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl