Kuchenka turystyczna #SUPERprice

.Kuchenka turystyczna na kartusz + gratis

105,01 90,00 zł
Zastawa stolowa czarna z melaminy #SUPERprice

.Zestaw obiadowy Granite - 12 szt

220,00 187,00 zł
Czujnik czadu FireAngel CO-9X-10T-FF #SUPERprice

Czujnik czadu FireAngel CO-9X-10T-FF

170,00 129,00 zł

Wyposażenie jachtów

Naszą specjalną ofertę przygotowaliśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalne i niezawodne rozwiązania najlepszych producentów. Specjalizujemy się w wyposażeniu karawaningowym, turystycznym oraz domowym, który zasilany jest gazem: propanem lub butanem.

Oferujemy także sprawdzone materiały instalacyjne, np. specjalistyczne reduktory, łączniki, śrubunki, naczynia stołowe, chemię do toalet, a także naczynia i lodówki jachtowe. Zestawy obiadowe, szklanki i kubki wykonane zostały z odpornych na uszkodzenia materiałów. Szczególnie polecamy kompleksowe wyposażenie kuchni jachtowej, w tym zlewozmywaki i kuchenki, które powstały ze stali szlachetnej.

Poznaj naszą szeroką ofertę
Instalacja gazowa i wodna do jachtów, która tworzy naszą szeroką ofertę, jest w pełni bezpieczna i prosta w użytkowaniu, łatwa w konserwacji i utrzymaniu czystości oraz odporna na czynniki zewnętrzne. Lodówki doskonale sprawdzą się także w przypadku kamperów i przyczep kempingowych. Kuchenki dostępne są w wersji w dwu i trójpalnikowej. Wyposażone zostały w żaroodporną pokrywę oraz iskrownik.

W ramach instalacji wodnej oferujemy krany, automatyczne przełączniki, pompki elektryczne i wiele innych praktycznych akcesoriów. W asortymencie naszego sklepu nie mogło także zabraknąć przenośnych toalet turystycznych, czujników czadu, kanistrów na wodę oraz węży do gazu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store