Dysze do kuchenek gazowych i ogrzewaczy wody (na gaz)

Dysze na gaz propan-butan to zbiór dysz, które umożliwiają doprowadzenie mieszanki propanu i butanu z butli gazowej do różnych urządzeń i narzędzi. Dostępne w naszym sklepie gazowym elementy są przeznaczone do kuchni i płyt gazowych takich firm jak Amica, Mastercook, Beko, Indesit oraz Whirlpool. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla odbiorców hurtowych. Zestawy 4 dysz to wygodne rozwiązanie dla klientów biznesowych.

Gazowe rozwiązania na miarę Twoich potrzeb – dysze propan-butan w najlepszych cenach

Oprócz dysz na gaz propan-butan najpopularniejszych producentów oferujemy również dysze do przepływowych ogrzewaczy wody (tzw. junkersów) firm Termet i Junkers. Dysze propan-butan są niezbędne do uzyskania odpowiedniego stosunku pomiędzy ilością gazu a powietrzem. To z kolei umożliwia bezpieczne i wydajne spalanie. W zależności od potrzeb i rodzaju urządzenia stosuje się różne typy dysz o zróżnicowanym rozmiarze otworów wylotowych. Dzięki temu jest możliwa prawidłowa regulacja ilości gazu i dopasowanie go do potrzeb użytkownika.

Poza dyszami do kuchenek gazowych wykonujemy również krótkie serie dysz propan-butan na zamówienie. Potrzebujesz takiego niestandardowego rozwiązania? Prosimy o kontakt telefoniczny (+48 (65) 543 76 99, kom. +48 501 698 058) lub mailowy (sprzedaz@igaz.pl, hurt@igaz.pl).

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl