Kartusze i naboje do kuchenek gazowych i turystycznych

Kartusze to bezpieczne i jednorazowe pojemniki na gaz, które wykorzystuje się w turystyce. Jako sklep gazowy oferujemy wybór sprawdzonych produktów z tej kategorii, dzięki czemu masz pewność, że zakupy będą trafione. Jeśli lubisz weekendowe wycieczki plenerowe, wyjazdy na działkę i nocowanie na kempingu lub w namiocie, to kartusze gazowe są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. To proste w obsłudze i ekonomiczne urządzenia, dzięki którym turyści mogą szybko i bezpiecznie przygotować ulubione dania w dowolnych okolicznościach przyrody. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Kartusze – jak wybrać?


Przede wszystkim wybierając naboje gazowe, musisz zadbać o to, by pasowały do kuchenki turystycznej, którą posiadasz. Jeżeli nie masz kuchenki, to jest to dobra okazja do tego, by wybrać kartusze idealnie odpowiadające Twoim potrzebom. Na co zwrócić szczególną uwagę?
  • Naboje do kuchenki gazowej są dostępne w różnych pojemnościach – zastanów się, jak często będziesz gotować wodę czy jedzenie.
  • Choć nie zawsze marka ma znaczenie, to w przypadku kartuszy gazowych, warto sprawdzić, kto jest producentem. Wśród cenionych firm jest m.in. Campingaz.
  • Naboje gazowe do kuchenki spełniające normę EN 417 nie muszą być tego samego producenta co kuchenka – jest to możliwe dzięki standaryzacji i ułatwia zakupy.
  • Kartusze różnią się również sposobem mocowania. Najpopularniejsze są te z gwintem.
Jeśli masz wątpliwości, które naboje do kuchenki gazowej kupić, pomożemy. Podpowiadamy naszym klientom najlepsze rozwiązania, dzięki czemu mogą spokojnie skompletować wyposażenie kamperów.

 

Jakie kartusze gazowe oferujemy?


Polecamy naboje do kuchenki turystycznej mogące pomieścić niewielką (190 g) albo dużą (450 g) ilość ciekłego gazu. Przekłada się to na długi czas nieustannie palącego się ognia, co z pewnością docenisz podczas każdego wyjazdu. Naboje gazowe do palnika zasilają kuchenki, promienniki elektryczne, grzejniki, a także lampy gazowe. Posiadają specjalne zabezpieczenia, dzięki czemu po wyciągnięciu kartusza gazowego z urządzenia, nie dochodzi do wycieku gazu. Dla Twojej wygody stworzyliśmy też gotowe zestawy kartuszy – zawierają 14 i 28 sztuk nabojów. W tej kategorii znajdziesz również wąż gazowy przeznaczony do napełniania kartuszy gwintowanych 7/16" gazem z butli gazowej turystycznej. Jest to przydatna rzecz dla każdego, kto często podróżuje i w tym czasie korzysta z kuchenki.

 

Duży wybór produktów dla miłośników aktywności outdoorowej


W asortymencie sklepu są dostępne zarówno kartusze gazowe do kuchenki turystycznej, jak i butle gazowe. Oferujemy szereg produktów, których potrzebujesz do wyposażenia kampera. Kuchenki turystyczne, podobnie jak kartusze gazowe, doskonale sprawdzą się także pod namiotami czy na działce. W każdym z tych miejsc potrzebujesz przecież ciepłego, krzepiącego posiłku i gorącej herbaty lub kawy. Trudno o coś przyjemniejszego niż rozgrzewający, ulubiony napój o poranku w miłych okolicznościach przyrody, prawda?  Kartusze do kuchenki gazowej oraz pozostałe produkty z naszej oferty przybliżą Cię do tego. Niezawodne karusze Elico Tech i Elico Camp to podstawa naszej oferty.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl