Butle gazowe turystyczne, kempingowe i domowe

Oferujemy wysokiej jakości butle gazowe, metalowe i turystyczne – jest to sprzęt o pojemności od 1 kg do 5 kg. Dostępne w asortymencie butle na gaz posiadają gwint wejścia 3/8"LH (lewoskrętny). W ofercie znajdują się także lekkie butle gazowe GasBank przeznaczone do użytku domowego oraz kempingowego. Posiadają one zawór odcinający, który działa przy napełnieniu 80% pojemności butli. 

Nowością jest butla 11 kg GAS CAMPER – stalowa, niezawodna butla na gaz z zaworem zabezpieczającym OPD, który zatrzymuje tankowanie jeżeli napełnienie osiągnie poziom 80%. Tę butlę bez problemu zatankujesz na wszystkich stacjach paliw bez wyjmowania jej z kampera. Jeśli potrzebujesz pomocy przy wyborze butli, do gazu, skontaktuj się z nami – podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Jakie butle gazowe oferujemy?

Jako profesjonalny sklep gazowy stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów. Dzięki temu możesz się skupić na doborze optymalnych dla Ciebie parametrów. W ofercie znajdziesz butle gazowe turystyczne i do użytku domowego o wadze:

  • 1 kg,
  • 2 kg,
  • 3 kg,
  • 5 kg,
  • 11 kg.


Proponujemy też stalowe butle Gas Camper. Nadają się idealnie do kamperów i przyczep kempingowych jako stałe zbiorniki gazu.
Oprócz tego w ofercie znajdziesz osłonę na butlę gazową oraz odpowiednio przystosowaną wagę do butli gazowej.

Jaką butlę na gaz wybrać?

W przypadku krótkich wyjazdów, np. na weekend na działkę do znajomych lub pod namiot, najlepiej sprawdzą się lekkie butle gazowe kempingowe o mniejszej pojemności. Uniwersalnym rozwiązaniem są natomiast butle do gazu o wadze 5 kilogramów. Z kolei butle gazowe o wadze 11 kilogramów najczęściej stosuje się w gospodarstwach domowych, m.in. do zasilania kuchenek domowych. Nadają się też do ogrzewania domu.

 

Butle gazowe dostępne w naszym sklepie to odporne na uszkodzenia mechaniczne produkty. Charakteryzują się wysoką wydajnością, a przede wszystkim są proste w obsłudze. Które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze? Butla gazowa 1 kg, butla gazowa 3 kg, butla gazowa 5 kg, czy może stały zbiornik gazu o wadze 11 kg?

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl