Szybkozłącza do gazu propan-butan

Szybkozłącze gazowe jest przeznaczone do stosowania w instalacji gazu propan-butan. Gniazdo posiada zawór odcinający, który umożliwia szybkie zamknięcie przepływu gazu. Dzięki temu zwiększy się bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych. W naszym sklepie zamówisz szybkozłącze do gazu propan-butan proste i kątowe. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz indywidualne – wielkość koszyka nie ma dla nas znaczenia, obsłużymy Cię tak samo profesjonalnie.

Szybkozłącza gazowe do instalacji w kamperach i jachtach

Jako profesjonalny sklep gazowy oferujemy szybkozłącza gazowe wykonane z mosiądzu, co zwiększa odporność elementów na działanie korozji. Dzięki temu żywotność szybkozłącza do kuchenki gazowej jest po prostu dłuższa. W ofercie znajdziesz również wtyki i gniazda do szybkozłączek. Oprócz tego zamówisz m.in.:

Nie wiesz, które szybkozłącze do gazu ziemnego wybrać? Jesteśmy dostępni dla naszych klientów zarówno przed zakupem produktów, jak i po ich odbiorze. Doradzimy Ci np. jaką szybkozłączkę zamówić do kuchenki gazowej, z której korzystasz w kamperze.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl