65 543 76 99 oraz 501 698 058 (Pn-Pt: od 8:00 do16:00)

Wybierz producenta

Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia wpisz jego unikalny numer

Szybkie płatności imoje

Regulamin zwrotu towaru

Zwrot towaru ma miejsce w sytuacji, gdy oddajesz rzecz nieposiadającą wad, lecz  taką, której z jakiś przyczyn nie chcesz jednak nabyć.

1.       Nabywca będący konsumentem ma prawo do zwrotu towaru w terminie 14 dni od daty odbioru przesyłki. Dokonując zakupu towaru na dane swojej działalności gospodarczej („na fakturę”) oznacza, że będzie on służył przy prowadzeniu działalności gospodarczej, wobec czego w takiej sytuacji prawo do zwrotu towaru nie przysługuje.

2.       Zamiar zwrotu należy zgłosić pisemnie wysyłając oświadczenie woli na adres firmy:
Igaz Sp. z o.o., Mickiewicza 6, 56-210 Wąsosz, tel 65 543-76-99 bądź drogą elektroniczną pod adres e-miał: sprzedaz@igaz.pl lub bezpośrednio ze strony za pomocą formularza „formularz zwrotu”

3.       Zwrot możliwy jest wówczas gdy towar nie był używany oraz nie został w żaden sposób zniszczony. Zwrócony towar musi być kompletny oraz zabezpieczony przed otwarciem fabrycznie folią lub innym zabezpieczeniem. Towary muszą być zwrócone w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Klient zobowiązany jest do należytego zabezpieczenia towaru przed możliwością jego uszkodzenia w trakcie transportu.

4.       Wszystkie odstępstwa od powyższych wymagań będą podstawą do uznania zwrotu towaru za niezasadne. W takim przypadku wszelkie koszty i ryzyko z tym związanie ponosi Nabywca.

5.       Towar powinien zostać odesłany przez Nabywcę niezwłocznie, nie później niż 14 dni od dnia w którym poinformował sprzedawcę o odstąpieniu od umowy kupna, wraz z kserokopią dowodu zakupu.

6.       Wszelkie koszty związanie ze zwrotem towaru ponosi nabywca.

7.       Wszelkie płatności otrzymane od Nabywcy w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Nabywcę sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas) zostaną zwrócone nie później niż 14 dni od dnia otrzymania od Nabywcy podpisanej korekty faktury lub korekty paragonu zakupu wraz z rachunkiem ujmującym poniesione koszty odesłania towaru.

8.       Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez nabywcę w formularzu zwrotu.

9.       Zwrotowi nie podlega towar wykonany lub sprowadzony pod zamówienie.

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store | Realizacja KQSDesign.pl