Kuchenki gazowe i płyty do kamperów oraz przyczepy kempingowej

Kuchenki gazowe do kampera są jego integralną częścią. W naszym sklepie znajdziesz proste w obsłudze i solidne urządzenia, które ułatwią Ci przygotowywanie posiłków w czasie podróży. Zarówno przyczepę, jak i kampera warto wyposażyć w sprzęt dostosowany do waszych potrzeb. Fan lub fanka gotowania może wybrać do kampera ceramiczną płytę gazową, lub tradycyjną kuchenkę: 1-, 2- lub 3- palnikową. Żaroodporna pokrywa, wbudowany iskrownik oraz łatwe w czyszczeniu podstawki pod garnki sprawiają, że gotowanie staje się przyjemnością.

Jakie kuchenki gazowe do kampera oferujemy

Jako dobrze zaopatrzony sklep gazowy mamy różne kuchenki gazowe do kampera, także kuchenki gazowe zintegrowane (połączone) ze zlewozmywakiem. Takich modeli jest kilka do wyboru – każde z urządzeń ułatwi Ci codzienne czynności kuchenne, takie jak gotowanie i zmywanie. Mamy też oczywiście klasyczną dwupalnikową kuchenkę gazową do kampera. Sprawdzi się dla jednej lub dwóch osób. Dwupalnikowa kuchenka gazowa na butlę zajmuje też stosunkowo niewiele miejsca.

Jeśli planujesz podróż z rodziną, zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem będzie kuchenka gazowa do przyczepy kempingowej z większą liczbą palników. Dzięki ergonomicznej budowie nie zabierze zbyt wiele miejsca, więc o to nie musisz się martwić. Taka kuchenka z większą ilością palników do kampera ma tę zaletę, że gdy się jej nie używa, można zamknąć szklaną, żaroodporną pokrywę i zyskać dodatkowy blat roboczy.

Jest jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie, na które warto zwrócić uwagę. Hitem ostatnich lat okazała się lekka jednopalnikowa kuchenka turystyczna i grill na kartusz jednocześnie. Jest to przenośne urządzenie idealne na piknik i wyjazd nie tylko kamperem. Stworzyliśmy też dla naszych klientów zestawy: kuchenka na kartusz + kartusze. Do kupienia w zestawie lub osobno jest również pasująca do wszystkich kuchenek turystycznych płyta grillowa.

Jaką kuchenkę gazową do kampera wybrać

Jak zwykle wszystko zależy od tego, czego potrzebujesz. Jeśli lubisz nowoczesne rozwiązania, które łatwo utrzymać w czystości, to świetnym wyborem będzie ceramiczna płyta gazowa do kampera. Jeśli wolisz klasyczne i jednocześnie tańsze urządzenia, postaw na kuchenkę na kartusz 2w1.

Podejmując decyzję, uwzględnij więc budżet (bez problemu dostaniesz dobrą kuchenkę do kampera w korzystnej cenie), zapotrzebowanie na posiłki, a także udogodnienia, które są dla Ciebie ważne. Jeśli chcesz grillować, to lepszym rozwiązaniem będzie turystyczny grill gazowy na kartusz Alpen Camping niż standardowa kuchenka.

 

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko kuchenkę/grill na kartusz, ale też inne wyposażenie kamperów. Są to akcesoria kuchenne do kampera, lekkie i nietłukące się naczynia kempingowe, a także lodówki do kampera.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl