Przewody PB (propan butan)

W tej kategorii są dostępne przewody PB zakute złączkami, węże i przewody gazowe, węże przeznaczone do przesyłu gazu propan-butan, które są wykonane ze specjalistycznej gumy NBR oraz tworzyw PCV ze wzmocnieniem oplotem lub kordem tekstylnym przeznaczone do przesyłu fazy gazowej gazu propan-butan. Znajdziesz tu również gotowe przewody zakute złączkami (1/4"LH, 3/8"LH, 1/2LH") przeznaczone do łączenia reduktorów gazowych średniego i niskiego ciśnienia, RVS oraz RST – jako przejścia z instalacji wykonanej z rurki miedzianej lub stalowej.

Czym są przewody PB zakute złączkami?

Przewody PB zakute złączkami to rodzaj rur przewodowych wykonanych z polibutenu (PB), który jest elastycznym tworzywem sztucznym o wysokiej odporności na temperaturę i działanie substancji chemicznych. Przewody tego rodzaju mają specjalne zakute złączki, które pozwalają na ich łatwy i szybki montaż bez konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi.

Najczęściej wykorzystuje się je w instalacjach wodno-kanalizacyjnych, takich jak rury wodociągowe, kanalizacyjne lub ogrzewania podłogowego. Ze względu na swoją elastyczność przewody PB zakute złączkami są bardzo wygodne w montażu i umożliwiają łączenie rur w sposób trwały i szczelny.

Przewody tego typu są też stosunkowo tanie i łatwo dostępne, co czyni je popularnym wyborem wśród instalatorów i innych specjalistów zajmujących się instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Jeśli nie wiesz, który z przewodów wybrać, skontaktuj się z nami – po co masz tracić czas na zastanawianie się, który z produktów będzie najlepszy.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl