Szeroka oferta zaworów stosowanych w instalacji gazu propan-butan

Zawór gazowy odcina dopływ gazu np. w sytuacji gwałtownego pęknięcia węża lub przecięcia go. Jest to więc element niezbędny dla bezpieczeństwa Twojego i Twoich najbliższych, a więc spokojnego urlopu w kamperze. W ofercie znajdziesz m.in. kulowy zawór do gazu z pełną pozycją otwarcia i zawory iglicowe, które umożliwiają płynną regulację przepływu. Asortyment obejmuje również inne zawory do gazu, w tym elementy wymienne do małych butli gazowych.

Jakie zawory gazowe oferujemy?

Jako profesjonalny sklep gazowy zadbaliśmy o szeroką ofertę zaworów stosowanych do instalacji gazu propan-butan. W asortymencie znajdziesz m.in. zawory gazowe:

  • do montażu na instalacji wykonanej z rurki fi 8 lub fi 10 mm,
  • gwintowane – 1/4"LH, 3/8", 3/8"LH, 1/2",
  • do butli gazowej 11 kg.

Oferujemy również zabezpieczenie przed przechyłem, które polecamy do wszystkich urządzeń gazowych, w których istnieje ryzyko przewrócenia. Zabezpieczenie zamyka dopływ gazu w momencie przechylenia się instalacji. Z kolei zabezpieczenie SBS zamyka wypływ gazu w przypadku pęknięcia węża.

Masz wątpliwości, który zawór pasuje do Twojej butli gazowej? Skontaktuj się z nami – służymy pomocą nie tylko przez zakupem elementów wymiennych, ale również po odebraniu zamówienia. W naszej ofercie znajdziesz zresztą nie tylko zawory gazowe np. do kuchenki, ale także:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl