Przewód do gazu FPG1 NL 1500 (NO-NS) #SUPERprice

Przewód do gazu FPG1 NL 1500 (NO-NS)

67,00 59,00 zł

Węże i przewody gazowe do butli z reduktorem propan butan

Wąż z reduktorem do butli gazowej to niezbędne elementy wyposażenia, ponieważ zapewniają  Ci bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. W tej kategorii znajdziesz węże i przewody gazowe przeznaczone do przesyłu gazu propan-butan, w tym przewody PB zakute złączkami. Elementy są wykonane ze specjalistycznej gumy NBR oraz tworzyw ze wzmocnieniem oplotem lub kordem tekstylnym. Oprócz tego oferujemy elastyczne, metalowe przewody gazowe w elastycznym oplocie. Budową i wyposażeniem są dostosowane do podłączenia kuchenki, płyty gazowej, przepływowych ogrzewaczy wody (tzw. junkersów), gazowych kotłów CO oraz grilli ogrodowych. Końcówki przewodów montuje się do węży za pomocą opasek zaciskowych lub okuwa tulejami zaciskowymi.

Wąż z reduktorem do butli gazowej – szybka dostawa

Przewód gazowy z reduktorem umożliwia prawidłowe podłączenie urządzeń. Jeśli więc okazało się, że nie masz węża gazowego na stanie, a pilnie go potrzebujesz, pomożemy. Jak wygląda dostawa w naszym sklepie? Zamówienie na przewód do butli gazowej z reduktorem złożone do godz. 9:00 wyślemy jeszcze tego samego dnia roboczego. Jeśli natomiast złożysz zamówienie po godz. 9:00, paczkę wyślemy najpóźniej następnego dnia roboczego. Dzięki temu wąż gazowy z reduktorem trafi do Ciebie w ekspresowym tempie.

Jak często wymieniać przewód gazowy z reduktorem

Zastanawiasz się, jak często należy wymieniać elastyczny przewód gazowy? Nie ma żadnych zaleceń dotyczących częstotliwości wymiany takiego węża do butli gazowej. Z pewnością nie należy zwlekać, jeśli przewód jest uszkodzony lub masz podejrzenie, że do takiego uszkodzenia doszło. W kwestii bezpieczeństwa naprawdę nie ma sensu oszczędzać pieniędzy. Może się też zdarzyć, że podczas okresowego przeglądu instalacji usłyszysz, że konieczna jest wymiana przewodu do gazu. Wtedy również należy zamówić nowy wężyk gazowy.

Nasz sklep gazowy to również inne produkty:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl