Instalacje baterii butli gazowych propan butan

Bateria butli to grupa butli gazowych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wysokiej jakości wielobutlowych instalacji gazowych. Są to systemy przeznaczone zarówno do domów jednorodzinnych, restauracji, jak i innych obiektów o względnie małym zapotrzebowaniu na gaz (propan i propan-butan). 

Oferta obejmuje baterie do butli, między innymi profesjonalny zestaw instalacyjny 2, 4 i 6 butlowy wyposażony w automatyczny przełącznik poboru gazu z pustych na pełne zbiorniki. Ich wymiana może się obywać nawet podczas pracy systemu. Zestawy instalacyjne wielobutlowe Cavagna umożliwiają rozbudowę instalacji gazowej o kolejne butle. Proponujemy również części zamienne, takie jak węże wysokociśnieniowe, reduktory automatyczne do pieca, przełączniki oraz trójniki sprawdzonych producentów. Są to produkty najwyższej jakości.

Bateria butli gazowych a prawo budowlane

Ponieważ instalacje baterii butli gazowych są większą konstrukcją, warto znać przepisy budowlane w tym zakresie. Zgodnie z zasadami:

  • baterię butli należy umieścić na zewnątrz budynku, w oznakowanym miejscu i na utwardzonym podłożu, powinna się znaleźć pod zadaszeniem, które ochroni instalację przed wpływem czynników atmosferycznych;
  • maksymalna liczba butli w baterii to 10;
  • odległość instalacji baterii butli gazowych od najbliższych okien lub drzwi budynku nie powinna być mniejsza niż 2 m;
  • baterie do butli gazowych nie mogą się znaleźć w zagłębieniu terenu i poniżej poziomu gruntu.

Kluczowa jest oczywiście kwestia bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie zestawy są wyposażone w specjalny zawór, który chroni urządzenie odbiorcze przed nadmiernym ciśnieniem. Najczęściej stosuje się instalacje baterii butli składające się z 2 lub 4 butli.

Sprawdź, co jeszcze oferuje nasz sklep gazowy:


Tu dla naszych Szanownych Klientów czeka szeroka oferta na wysokiej jakości wielobutlowe instalacje gazowe. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo systemy przeznaczone zarówno dla domów jednorodzinnych, restauracji oraz innych obiektów o małym zapotrzebowaniu na gaz (propan i propan butan).

W ofercie przedstawiamy między innymi profesjonalny zestaw instalacyjny 2, 4 i 6 butlowy wyposażony w automatyczny przełącznik poboru gazu z pustych na pełne zbiorniki.
 Ich wymiana może się tu obywać nawet podczas pracy systemu. O bezpieczeństwo użytkowania zadbano wyposażając zestaw w specjalny zawór chroniący urządzenie odbiorcze przed nadmiernym ciśnieniem.

Proponujemy również części zamienne, takie jak węże wysokociśnieniowe, reduktory, przełączniki oraz trójniki.

 

JESTEŚ HURTOWNIKIEM?

Zarejestruj się i zyskaj do 20% RABATU

Zarejestruj się

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl