Redukcja nyplowa W21,8"LH x M20Nowość

Redukcja nyplowa W21,8"LH x M20

14,99 zł

Instalacje baterii butli gazowych propan butan

Bateria butli to grupa butli gazowych. Przygotowaliśmy szeroką ofertę wysokiej jakości wielobutlowych instalacji gazowych. Są to systemy przeznaczone zarówno do domów jednorodzinnych, restauracji, jak i innych obiektów o względnie małym zapotrzebowaniu na gaz (propan i propan-butan). 

Oferta obejmuje baterie do butli, między innymi profesjonalny zestaw instalacyjny 2, 4 i 6 butlowy wyposażony w automatyczny przełącznik poboru gazu z pustych na pełne zbiorniki. Ich wymiana może się obywać nawet podczas pracy systemu. Zestawy instalacyjne wielobutlowe Cavagna umożliwiają rozbudowę instalacji gazowej o kolejne butle. Proponujemy również części zamienne, takie jak węże wysokociśnieniowe, reduktory automatyczne do pieca, przełączniki oraz trójniki sprawdzonych producentów. Są to produkty najwyższej jakości.

Bateria butli gazowych a prawo budowlane

Ponieważ instalacje baterii butli gazowych są większą konstrukcją, warto znać przepisy budowlane w tym zakresie. Zgodnie z zasadami:

  • baterię butli należy umieścić na zewnątrz budynku, w oznakowanym miejscu i na utwardzonym podłożu, powinna się znaleźć pod zadaszeniem, które ochroni instalację przed wpływem czynników atmosferycznych;
  • maksymalna liczba butli w baterii to 10;
  • odległość instalacji baterii butli gazowych od najbliższych okien lub drzwi budynku nie powinna być mniejsza niż 2 m;
  • baterie do butli gazowych nie mogą się znaleźć w zagłębieniu terenu i poniżej poziomu gruntu.

Kluczowa jest oczywiście kwestia bezpieczeństwa. Dostępne w naszej ofercie zestawy są wyposażone w specjalny zawór, który chroni urządzenie odbiorcze przed nadmiernym ciśnieniem. Najczęściej stosuje się instalacje baterii butli składające się z 2 lub 4 butli.

Sprawdź, co jeszcze oferuje nasz sklep gazowy:


Tu dla naszych Szanownych Klientów czeka szeroka oferta na wysokiej jakości wielobutlowe instalacje gazowe. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo systemy przeznaczone zarówno dla domów jednorodzinnych, restauracji oraz innych obiektów o małym zapotrzebowaniu na gaz (propan i propan butan).

W ofercie przedstawiamy między innymi profesjonalny zestaw instalacyjny 2, 4 i 6 butlowy wyposażony w automatyczny przełącznik poboru gazu z pustych na pełne zbiorniki.
 Ich wymiana może się tu obywać nawet podczas pracy systemu. O bezpieczeństwo użytkowania zadbano wyposażając zestaw w specjalny zawór chroniący urządzenie odbiorcze przed nadmiernym ciśnieniem.

Proponujemy również części zamienne, takie jak węże wysokociśnieniowe, reduktory, przełączniki oraz trójniki.

 

JESTEŚ HURTOWNIKIEM?

Zarejestruj się i zyskaj do 20% RABATU

Zarejestruj się

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl