Palniki gazowe na kartusze i butle do lutowania, grzania i opalania


Jako dobrze zaopatrzony sklep gazowy oferujemy palniki ręczne do wielu zastosowań. W asortymencie znajdują się m.in. palniki na kartusze – specjalne zbiorniki z gazem dokręcane do palnika, które są elementem wyposażenia kamperów. Stabilny i mocny palnik do gazu doskonale nadaje się do grzania, podgrzewania, opalania, a niektóre modele także do lutowania miękkiego. Konstrukcje palników dostępnych w naszym sklepie wyróżniają się funkcjonalną i ergonomiczną budową, zapewniając komfort użytkowania.

Rodzaje palników ręcznych


Palnik na kartusze nie jest jedynym palnikiem ręcznym, który oferujemy. Proponujemy klientom zarówno uniwersalne modele,
jak i egzemplarze do specjalistycznych zastosowań. 
Asortyment obejmuje:

- palniki na kartusze,
- palniki do lutowania i grzania materiału zasilane z butli gazowej,
- palniki dekarskie (do papy) zasilane z butli.

Palnik gazowy do lutowania sprawdzi się m.in. w warsztacie samochodowym oraz serwisie klimatyzacji. Oferujemy również modele w zestawie z wężem wysokociśnieniowym do podłączenia do butli turystycznej (sprawdź wszystkie palniki do lutowania i grzania). Palnik dekarski natomiast znajduje zastosowanie podczas układania papy termozgrzewalnej na dachu. Palniki dekarskie (do papy) są zasilane czystym propanem lub propan-butanem i dostępne w dwóch wariantach – z reduktorem i bez reduktora. Wariant pierwszy jest bardziej bezpieczny i pozwala na dokładniejszą tegulację pracy urządzenia


Palnik gazowy na kartusze nie jest co prawda niezbędnym elementem wyposażenia turysty czy podróżniczki, ale z pewnością przydatnym i wygodnym. Nie zabiera dużo miejsca i waży niewiele. Pozwoli Ci przygotować ciepłą herbatę, kiedy zmarzniesz i podgrzać własny obiad, jeśli nie masz potrzeby wydawać pieniędzy na restauracje na trasie. Pamiętaj jednak, że nie możesz wnieść palnika na kartusz na pokład samolotu.


Jak wybrać palnik na kartusze?


Palniki na kartusze są wygodnym rozwiązaniem, ale warto pamiętać, że ilość kartuszy może być ograniczona w miejscu, do którego się wybierasz. Na co zwrócić uwagę, wybierając taki sprzęt gazowy? Na dobry początek sprawdź, jaki rodzaj kartuszy możesz zamontować do danego palnika.


Wyróżnia się kartusze:

- nakręcane,
- z połączeniem rozporowym,
- nabijane.

Zwróć też uwagę, czy palnik turystyczny na kartusze umożliwia ich podłączenie za pomocą wężyka – szczególnie przyda Ci się to w czasie mrozów. Dlaczego? Palnik na kartusze gazowe traci wydajność przy niższych temperaturach, a konstrukcja z wężykiem pozwala w pełni korzystać z możliwości urządzenia.


Co oprócz tego warto wziąć pod uwagę, szukając palnika ręcznego? Na cenę oraz wytrzymałość urządzenia wpływa m.in. to, z jakiego materiału je wykonano. Najtańsze są stalowe palniki na kartusze, natomiast najdroższe są te z tytanu. Optymalnym rozwiązaniem są często urządzenia wykonane z aluminium. Dla Twojej wygody ważna jest również waga palnika do kartusza gazowego oraz jego rozmiar – w naszym sklepie bez problemu znajdziesz model, który zmieści się w plecaku turystycznym.


Dlaczego warto kupić palnik ręczny w iGaz.pl?


Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić palniki gazowe ręczne, czy zadbać o podłączenie palnika do butli gazowej, możesz liczyć na sklep iGaz.pl. Posiadamy rozbudowaną ofertę, dzięki czemu bez problemu znajdziesz interesujący Cię sprzęt. W przypadku wątpliwości podpowiemy Ci, który palnik czy gaz do lutowania kupić. Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin, dzięki czemu nie będziesz nerwowo czekać na przesyłkę. Kup u nas wybrany palnik ręczny!

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl