Lampy gazowe

Lampy gazowe to niezbędne wyposażenie kampera, element ekwipunku podczas górskiej wyprawy oraz na kempingu. Dobre oświetlenie po zmroku pozwoli Ci swobodnie się poruszać po obozowisku i wykonywać podstawowe czynności, np. przygotować gorącą herbatę w chłodniejszy wieczór. Lampy gazowe sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. 
W naszej ofercie znajdują się lampy na gaz propan-butan pobieranym bezpośrednio z butli turystycznej. Oprócz tego proponujemy sprzęt pobierający gaz z kartusza Campingaz oraz z kartuszy z gwintem 7/16". Polecamy również zakup zapasowej siatki żarowej, ponieważ nieumiejętne lub nieostrożne zakładanie siatki może doprowadzić do jej zepsucia. Siatka żarowa po pierwszym odpaleniu staje się bardzo krucha i podatna na uszkodzenia.

Jakie lampy gazowe oferujemy?

Turystyczne lampy gazowe, które znajdziesz w naszej ofercie, są proste w obsłudze. Nie musisz się martwić, że nie do końca wiesz, jak korzystać z takiego sprzętu. Lampy gazowe na kartusze nadają się przede wszystkim do użytkowania na otwartej przestrzeni. Możesz też z takiej lampy skorzystać w zamkniętym pomieszczeniu, ale musisz zadbać o dopływ świeżego powietrza do wnętrza.
Lampy gazowe to turystyczne urządzenia, które najlepiej sprawdzają się w odludnych miejscach. Umożliwiają korzystanie z oświetlenia bez konieczności częstego dokupywania baterii, a więc i szukania sklepu w okolicy. W ofercie znajdziesz zarówno klosze na lampy gazowe, jak i inne elementy niezbędne do dobrego oświetlenia w nocy, w tym siatkę żarową. Lampy gazowe mogą też służyć jako urządzenia ogrodowe, idealne m.in. na taras lub altanę.

Jak wybrać lampę gazową?

Nasz sklep gazowy to zespół, który podpowie Ci, jaka lampa gazowa na butlę będzie najlepsza. Dzięki temu nie musisz się martwić, że zamówienie będzie nietrafione, a to ważne szczególnie jeśli zbliża się data wyjazdu. Poza turystyczną lampą gazową w naszej ofercie znajdziesz:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl