Reduktory zbiornikowe: 1-go i 2-go stopnia

W naszym sklepie zamówisz reduktory zbiornikowe do instalacji przydomowych pierwszego oraz drugiego stopnia. Są to urządzenia renomowanych producentów, co jest dla Ciebie gwarancją bezpieczeństwa, które w przypadku takich instalacji jest kluczowe. Reduktory zbiornikowe znajdują zastosowanie w instalacjach przydomowych oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gazu ziemnego.

Jakie reduktory zbiornikowe do instalacji przydomowych oferujemy

Reduktory zbiornikowe 1 stopnia są przeznaczone do montażu na zaworze zbiornika gazowego. Te urządzenia dokonują pierwszej redukcji gazu (najczęściej do 0,5-2 bar). Następnie na zewnętrznej ścianie budynku w skrzynce gazowej należy umieścić reduktor zbiornikowy 2 stopnia. Odpowiada on za redukcję średniego ciśnienia (podanego przez reduktor zbiornikowy 1 stopnia) na niskie. Zredukowane niskie ciśnienie gazu wprowadza się do budynku do zasilenia odbiorników gazowych. 

W naszej ofercie znajdziesz również zespolone zestawy reduktorów zbiornikowych do butli gazowych propan-butan 1 oraz 2 stopnia. Sprawdź też zestawienie reduktorów zbiornikowych przygotowane przez sklep gazowy iGaz.pl. Dzięki temu będzie Ci łatwiej podjąć decyzję o zakupie danego urządzenia.

Dlaczego warto zamówić reduktor zbiornikowy w naszym sklepie

Jeśli potrzebujesz reduktora zbiornikowego do szafki i zależy Ci na czasie, nasz sklep jest odpowiednim miejscem, by złożyć zamówienie. Wystarczy, że opłacisz je do godziny 9:00, a przesyłkę wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia roboczego. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą jak najszybciej zamontować reduktor zbiornikowy do butli gazowej.

Jeżeli jesteś hurtownikiem lub/i zamawiasz często towar na fakturę, zarejestruj się jako hurtownik i skorzystaj z preferencyjnych warunków. Dla stałych klientów upust wynosi do 20% na wybrane produkty gazowe.

Masz wątpliwości, które urządzenie wybrać? Skorzystaj z naszego doświadczenia i znajomości oferty. Podpowiemy, który reduktor zbiornikowy gazowy sprawdzi się najlepiej w Twojej przydomowej instalacji.

Sprawdź również


Zestawienie reduktorów zbiornikowych.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl