Węże i przewody do podłączenia płyty i kuchenki gazowej - propan-butan

Wąż do płyty gazowej jest elastyczny, dzięki czemu łatwiej stworzyć połączenie między urządzeniem a źródłem gazu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz przyłącza dla kuchni z prostym oraz z zagiętym ku dołowi wejściem gazu. Dzięki wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości każdy przewód do podłączenia kuchenki gazowej jest bezpieczny w użytkowaniu.

Chcesz mieć pewność, że połączenie między np. kuchenką a źródłem gazu jest odpowiednio zabezpieczone? Każdy wąż do podłączenia kuchenki gazowej z naszej oferty jest atestowany. Każdy reduktor w gotowych zestawach jest atestowany.  Gotowe instalacje gazowe są przeznaczone do podłączenia płyty lub kuchni gazowej z piekarnikiem do butli gazu propan-butan. Wystarczy, że podłączysz przewód i możesz się skupić na przyjemnościach związanych z karawaningiem czy weekendem na działce.

Atestowane węże do płyty gazowej oraz innych urządzeń

Wąż do podłączenia kuchenki gazowej powinien być atestowany – to podstawowy wyznacznik tego, czy przyłącze jest bezpieczne. W przypadku urządzeń gazowych nigdy nie wybieraj węży do instalacji wodnych. Nie są produkowane z myślą o gazie, dlatego mimo pozornej szczelności, nie nadają się do takich urządzeń jak kuchenki. Pozorna oszczędność może Cię kosztować dużo więcej – lepiej wybrać dedykowany przewód do podłączenia kuchenki gazowej.

W przewodach gazowych do płyty gazowej zastosowano wysokiej jakości reduktory, zaprasowane fabrycznie z wężem. Dzięki temu połączenie z wężykiem jest szczelne, trwałe i bezpieczne. W przyłączach DPM oraz IGTM znajduje się reduktor wyposażony w manometr i ogranicznik wypływu, który ogranicza niekontrolowany wypływ gazu, do którego może dojść w wyniku uszkodzenia węża.

Wąż do płyty gazowej jest też prosty w montażu. Instalacja nie zabierze Ci czasu przeznaczonego na wspólne po południe z rodziną, pracę, czy spotkanie z przyjaciółmi. Masz wątpliwości, który przewód gazowy do kuchenki gazowej wybrać? Nie musisz się znać na wszystkim – skontaktuj się z nami, podpowiemy, który wężyk sprawdzi sie najlepiej w Twoim przypadku.

Jako sklep gazowy zapewniamy rozbudowany asortyment. Zamów również:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl