Kuchenki gazowe i palniki turystyczne na kartusze


Dobra kuchenka gazowa na kartusze to niezbędne wyposażenie podczas podróży kamperem, czy urlopu na kempingu. Sprawdzi się także na wycieczkach pieszych i rowerowych, biwaku oraz działce, jeśli nie ma tam standardowej kuchni. Jaka jest kuchenka turystyczna na kartusze? Musi być solidnie wykonana – dzięki temu jest stabilna, ale też prosta w obsłudze, co ułatwia przygotowanie ciepłych dań, a także kawy i herbaty. W tej kategorii znajdziesz kuchenki turystyczne na kartusze zarówno dla mało wymagających podróżników, jak i bardziej zaawansowane rozwiązania z dwoma palnikami i możliwością płynnego regulowania płomienia.

Kuchenki turystyczne gazowe mogą być zasilane z kartusza lub bezpośrednio z butli gazowej o pojemności do 5 kg. Kuchenki turystyczne na butlę gazową to bardzo popularne, od wielu lat znane kuchenki Asia i kuchenki Agnes polskich producentów. 

Jaką kuchenkę gazową na kartusze wybrać

Najlepiej sprawdzi się prosty, ale skuteczny i funkcjonalny palnik turystyczny na kartusze lub kuchenka turystyczna na kartusz. Masz większe zapotrzebowanie, bo jedziesz na wakacje całą rodziną lub z grupą przyjaciół? Wybierz kuchenkę na kartusze z dwoma palnikami, a wszystko będzie szło dużo sprawniej. Dzięki temu jednocześnie przygotujesz dwudaniowy obiad, lub ugotujesz makaron z sosem i dużą ilość kawy.

Zadbaliśmy o to, aby wszystkie kuchenki gazowe turystyczne na kartusze dostępne w naszej ofercie były bezpieczne. Skorzystaliśmy z rozwiązań renomowanych producentów, dzięki czemu masz pewność, że bez względu na to, który model wybierzesz, to będzie trafiony zakup. W naszej ofercie znajduje się zresztą nie tylko palniki na butle turystyczne, ale również nowoczesny, przenośny grill gazowy (także na kartusze).

Na co zwrócić uwagę, kupując kuchenkę turystyczną na kartusze

Kuchenka gazowa turystyczna na kartusze to dobry wybór, jeśli nie chcesz jeść fast foodów dostępnych zwykle na kempingach. Jeśli lubisz gotowanie i zależy Ci na utrzymaniu zdrowego stylu życia, to będzie najlepsze rozwiązanie. Jak jednak wybrać kuchenkę biwakową? Zwróć uwagę na:

  • liczbę palników,
  • rodzaj zasilania (kartusz czy butla, a może kuchenka 2w1),
  • wagę urządzenia – oczywiście im lżejsze, tym lepiej, szczególnie jeśli przemieszczasz się pieszo lub rowerem,
  • konstrukcję – sprawdź, czy jest wystarczająco stabilna, żeby gotowanie było proste,
  • iskrownik – urządzenia wysokiej jakości posiadają wbudowany iskrownik, wówczas nie trzeba używać zapałek,
  • zabezpieczenie przeciw przypadkowemu włączeniu kuchenki.

Chcesz przeczytać więcej na temat kuchenek turystycznych? Przygotowaliśmy artykuł o tym, czym kierować się przy wyborze kuchenki turystycznej.

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie sprawdzone kuchenki gazowe turystyczne na kartusze, dzięki czemu będzie Ci łatwiej wybrać odpowiednie urządzenie. W przypadku wątpliwości skontaktuj się z nami, a podpowiemy najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź, co jeszcze oferuje nasz sklep gazowy:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl