Podgrzewacz butli gazowej

Ogrzewacze butli gazowej podnoszą wydajność uzyskiwanego gazu z butli podczas dużego poboru. Szczególnie dotyczy to poboru w niskich temperaturach. Wyższa temperatura butli zapobiega jej szronieniu oraz zwiększa ilość odparowywanego gazu. Podgrzewacze butli gazowej sprawiają, że znika również problem resztek nieodparowanego gazu w butli. Urządzenia tego typu sprawdzają się przy zasilaniu dużych kuchni gazowych, pieców grzewczych, palników drogowych, promienników oraz parasoli gazowych.

Kiedy korzystać z ogrzewaczy butli gazowej

Podgrzewacz do butli gazowej to proste rozwiązanie na czas jesienno-zimowy, kiedy temperatury są coraz niższe. Dzięki temu jest możliwe całkowite wykorzystanie butli przed ponownym napełnieniem. Zbyt niska temperatura sprawia, że butla kończy się szybciej, niż zakładaliśmy na początku. Grzałki silikonowe, czyli płaszcze grzewcze na butle gazowe pozwalają takiej sytuacji uniknąć.

Nie musisz się ograniczać, kiedy temperatury spadają. Nadal możesz podróżować i spędzać wygodnie czas w plenerze. Wystarczy, że skorzystasz z grzałki do butli gazowej.

Jako sklep gazowy oferujemy również inny sprzęt gazowy, w tym:

 

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl