Schodki i stopnie wejściowe do przyczepy kempingowej

Stopnie do przyczepy kempingowej ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z pojazdu – dzięki temu nie trzeba kombinować podestu z rzeczy dostępnych pod ręką, jest po prostu wygodnie. W naszej ofercie są wytrzymałe schodki do przyczepy kempingowej takich producentów jak Berger, Fiamma oraz Spot (o obciążeniu nawet do 200 kg). To świetne rozwiązanie nie tylko ze względu na dorosłych, ale także dzieci, ponieważ stopnie podnoszą bezpieczeństwo podczas wchodzenia do przyczepy. Jest to podstawowe i wygodne wyposażenie kamperów oraz przyczep, szczególnie dla osób, które podróżują regularnie.

Uniwersalne schodki do przyczep kempingowych

Dobry stopień do przyczepy kempingowej powinien być lekki, bezpieczny i wytrzymały. Właśnie takie produkty znajdziesz w naszym sklepie. Standardowe stopnie wejściowe do przyczep utrzymują do 120 kg, ale w ofercie są dostępne również schodki o obciążeniu do 200 kg. Korzystanie z nich jest łatwe – część modeli jest także składana, dzięki czemu idealnie nadają się na dłuższą podróż, podczas której potrzebujesz wielu rzeczy. Stopnie do przyczep i kampera mają też antypoślizgową powierzchnię, która dodatkowo chroni przed upadkiem podczas wchodzenia do środka. Najczęściej schodki są wykonane z polietylenu lub metalu – każdy z materiałów jest trwały, dzięki czemu już nawet za kilkadziesiąt złotych zyskujesz produkt na wiele sezonów.

Bezpieczeństwo i wygoda podczas każdej podróży

Pojedyncze lub podwójne schodki do przyczepy to proste rozwiązanie, które odczuwalnie poprawi komfort Twojej podróży. Dzięki wykonaniu z trwałych materiałów masz pewność, że stopnie zniosą wskazane w opisie obciążenie i nie zniszczą się przy pierwszej lepszej okazji. Schodki do kampera mają delikatnie zaokrąglone rogi, dzięki czemu jeszcze trudniej zrobić sobie krzywdę podczas wchodzenia do środka. Z naszej strony możesz też liczyć na szybką dostawę stopni wejściowych, więc nawet na krótko przed wyjazdem uzupełnisz wyposażenie.

Sprawdź też:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl