Maty podłogowe turystyczne, czyli podłoga do przedsionka przyczepy

Jak bardzo przydają się maty podłogowe w podróży kamperem, czy też na postoju z przyczepą kempingową, wiedzą wszyscy ci którzy mieli przyjemność spędzania wakacji na polu kempingowym. Jest to tak zwany must have:-)

Podróżowanie kamperem to w dużej mierze pobyty na polu kempingowym, a co za tym idzie zorganizowanie sobie przestrzeni przed kamperem tak, aby w komforcie i z przyjemnością spędzić parę dni w sposób stacjonarny. I wówczas rozkładamy przedsionek, a wraz z nim kładziemy na podłogę matę, czy inaczej wykładzinę turystyczną, łatwą w utrzymaniu czystości oraz odporną na działanie słońca i wody,  wykonaną z materiału, który posiada właściwości oddychające. Taka mata izolacyjna ma właściwości ocieplające i izolujące. 

Mata do przedsionka przyczepy może mieć różny wymiar. Najczęściej wybierana o rozmiarze 250x300. W zalezności od producenta oraz materiału z jakiego jest zrobiona występuje duża rozpiętość cenowa. 
Największa mata/wykładzina do przedsionka występuje w rozmiarze 250x500, czyli dedykowana jest bardzo długim przedsionkom, w których będzie toczyć się większość naszego kempingowego życia. 

Aby mata w przedsionku stabilnie leżała, nie przesuwała sie podczas chodzenia warto zakupić sledzie (metalowe lub plastikowe) stosowane do mocowania przedsionka i wykładziny.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store