Maty podłogowe turystyczne, czyli podłoga do przedsionka przyczepy

 

Mata do kampera oznacza mniej sprzątania. Jak bardzo przydaje się w podróży oraz podczas postoju, wie każdy, kto miał przyjemność spędzania wakacji na polu kempingowym. Mata przed kamperem to tak zwany must have, dzięki któremu będzie Ci łatwiej utrzymać podłogę w czystości.

W naszym sklepie znajdziesz maty kempingowe o różnych wymiarach – klienci najczęściej wybierają matę 250×300. Największa wykładzina do kampera jest dostępna w rozmiarze 250×500. To rozwiązanie dla bardzo długich przedsionków, w których toczy się większość kempingowej codzienności.

Mata do kampera – jaką wybrać?

Podłoga do kampera to dodatkowa ochrona, która ma właściwości ocieplające i izolujące. Karawaning to w dużej mierze pobyty na polach kempingowych, a to oznacza, że trzeba sobie zorganizować przestrzeń nie tylko wewnątrz pojazdu, czy namiotu, ale również przed.

W ten sposób spędzisz kilka dni stacjonarnie – rozkładasz przedsionek, a raz z nim kładziesz na podłogę dywanik przeznaczony do kampera. To komfortowe rozwiązanie, ponieważ mata jest wykonana z materiału, który łatwo utrzymać w czystości. Jest też odporny na działanie słońca i wody, a do tego ma właściwości oddychające.

Jeśli kamper jest mały, wybierz wykładzinę o małych lub standardowych wymiarach. W przypadku długiego przedsionku postaw na matę np. o rozmiarze 250×500. Aby wykładzina w przedsionku leżała stabilnie i nie przesuwała się podczas chodzenia, warto dokupić śledzie (metalowe lub plastikowe) stosowane do mocowania przedsionka i wykładziny.

Nasz sklep zapewnia kompleksowe wyposażenie kamperów, dzięki czemu w jednym miejscu zamówisz wszystkie niezbędne części – nie tylko podłogę do przedsionka przyczepy kempingowej. Oferujemy również:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl