Toalety turystyczne, chemia oraz papier do toalet kempingowych

Podróżowanie kamperem to czysta przyjemność, ale trzeba też zadbać o jej praktyczną stronę. Pomoże Ci w tym chemia do toalety turystycznej – zapewni sprawne działanie zaworu odpływowego oraz zwiększy skuteczność spłukiwania. Warto też zaopatrzyć się w wysokiej jakości płyn do czyszczenia kaset toalety i konserwacji. Przyda Ci się też łatwo rozpuszczalny papier do toalety turystycznej. Dzięki temu wszystkiemu przedłużysz jej żywotność. 

Oczywiście równie ważny jest wybór właściwej toalety turystycznej do kampera lub do przyczepy kempingowej. Od tego zależy przecież komfort oraz jakość podróżowania i samego wypoczynku.

Jakie toalety do kampera znajdziesz w ofercie

W tej kategorii kupisz nie tylko chemię, ale również toalety do kampera. Rozróżniamy toalety przenośne wiaderkowe oraz toalety chemiczne. Te drugie różnią się wielkością, wagą, pojemnością zbiornika na nieczystości, a także pojemnością zbiornika na wodę do spłukiwania. Dostępne w naszej ofercie toalety turystyczne firmy Berger oraz Thetford to doskonały wybór na lata.

Dla osób zaczynających dopiero swoją przygodę z kempingiem pewnym zaskoczeniem może być też fakt, że potrzebujesz specjalnego papieru do toalety turystycznej. Papier ten dzięki swoim właściwościom łatwo rozpuszcza się w wodzie.

Jaka chemia do toalety turystycznej będzie najlepsza

Podobnie jak w domu toalety turystyczne również trzeba regularnie czyścić. W tej roli najlepiej sprawdzi się dedykowana chemia do kampera. Dzięki niej toalety kempingowe można prawidłowo odkazić i zachować ich czystość na dłużej. Specjalne płyny ułatwiają rozkład nieczystości, co usprawnia opróżnianie przenośnej toalety, dezynfekuje zbiornik i przy okazji likwiduje nieprzyjemne zapachy.

Warto kupić do kampera lub przyczepy kempingowej dedykowaną chemię, ponieważ w ten sposób dbasz o długowieczność toalety turystycznej. Produkty takie jak Campi Blue, Campi Red oraz Aqua Eins to wyselekcjonowana chemia wysokiej jakości w korzystnej cenie. Oprócz tego warto kupić także specjalny papier toaletowy do przyczepy.

 

Nasz sklep gazowy specjalizuje się w wyposażeniu dla kamperów i przyczep kempingowych. Kupisz tutaj krany do kampera, pojemniki na wodę oraz węże do wody. Oczywiście doradzimy Ci podczas zakupów – dzięki temu wyposażenie kamperów naszych klientów jest kompletne.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl