Śpiwory turystyczne

W tej kategorii znajdziesz śpiwory letnie oraz maty samopompujące – sprawdzą się pod namiotem, ale także w ogrodzie, domu i na wszelkiego rodzaju wyjazdach. Śpiwory kempingowe są produkcji niemieckiej firmy Berger, co daje Ci pewność, że kupujesz produkt wysokiej klasy. Śpiwory turystyczne są też wyścielone 100% bawełną, która jest przyjemna w dotyku. Nawet w podróży możesz spać w komfortowych warunkach!

Śpiwory letnie czy zimowe

Śpiwory kempingowe powinny być letnie czy zimowe? Najlepiej wybrać całoroczne – dzięki temu Twój sen będzie komfortowy bez względu na temperaturę, a przecież nawet latem zdarzają się chłodniejsze noce. Śpiwory letnie mają najczęściej wypełnienie syntetyczne, podobnie jak śpiwory dostępne w naszym sklepie. Są też jednak wyścielone miłą w dotyku flanelą, dzięki czemu będzie Ci się przyjemnie spało.

Jakie śpiwory kempingowe oferujemy

Oferta obejmuje śpiwory dwuosobowe oraz jednoosobowe. Są to produkty sprawdzonej, niemieckiej firmy Berger, która dostarcza wyposażenie kamperów. Tych lekkich śpiworów letnich możesz używać również jako koców – doskonale sprawdzają się podczas pikników, całego dnia spędzonego nad jeziorem, czy na działce.

Dobry śpiwór turystyczny jest lekki i dostosowany do temperatury, jaka będzie w czasie podróży. W tym celu sprawdź, jaka jest temperatura komfortu dla danego śpiwora oraz temperatura ekstremalna (minimalna), w której możesz liczyć na ogrzanie się w nocy. Ważne jest też, żeby był wykonany z trwałych materiałów. Nie chcesz przecież wymieniać śpiwora biwakowego co roku. Zdecydowanie bezpieczniejszym wyborem będzie śpiwór turystyczny z syntetyków – puch sprawdza się w sezonie zimowym, ale też potrzebuje suchych warunków. Wiele zależy również od tego, gdzie się wybierasz. W górach, zwłaszcza na dużych wysokościach, standardowy śpiwór całoroczny może po prostu nie wystarczyć. W naszym sklepie kupisz typowe śpiwory kempingowe. W przypadku wątpliwości – zapytaj naszą obsługę.

Zobacz również:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store