Naczynia stołowe do kampera, zestaw naczyń

Czy wiesz, dlaczego naczynia do kampera są wykonane przede wszystkim z melaminy? Materiał sprawia, że naczynia są nietłukące, a więc wyjątkowo trwałe i odporne na warunki podczas podróży. Dzięki temu kubki, szklanki, talerze i całe zestawy obiadowe mogą z Tobą podróżować wielokrotnie – będą Ci służyć podczas drogi oraz w czasie postoju na polu kempingowym. Naczynia kempingowe z melaminy lub materiału SAN cechują się także lekkością, dzięki czemu transport oraz ich późniejsze przechowywanie jest proste.

Jakie powinny być naczynia kempingowe

Nasz sklep gazowy od lat specjalizuje się w sprzedaży wyposażenia do kamperów i przyczep kempingowych. Dzięki temu masz pewność, że oferujemy Ci najlepsze naczynia do kempingu. Jakie powinny być? Przede wszystkim trwałe i za to odpowiada melamina. Naczynia z niej wykonane są nietłukące, a to największe ryzyko, na jakie są narażone akcesoria kuchenne do kampera. Dzięki temu zestaw obiadowy Berger i Brunner nie tylko doskonale się prezentuje, ale może Ci służyć przez wiele lat.

Naczynia, w tym miski i talerze z melaminy do przyczepy kempingowej powinny być też lekkie. Dodatkowe obciążenie podczas podróży nie jest wskazane. Dobrze jeśli nie zajmują zbyt wiele miejsca – dobrze wiesz, że przestrzeń w kamperze jest mocno ograniczona. Świetnym rozwiązaniem jest też specjalne zabezpieczenie do kubków i szklanek, które sprawdzi się podczas licznych tras. Sprawdź też:


Naczynia do kampera – praktyczne i estetyczne

Naczynia do przyczepy kempingowej i kampera są dostępne w wielu wariantach – producenci pomyśleli o wszystkim. Dotyczy to zarówno funkcjonalności, jak i estetyki akcesoriów kuchennych. W naszym sklepie bez problemu kupisz zestaw naczyń kempingowych dla jednej lub dwóch osób. Możesz też wybrać 16-elementowy zestaw lub uzupełnić braki w swojej turystycznej kuchni. Choć naczynia odpowiednie na kemping się nie tłuką, to chyba każdemu z nas zdarzyło się zgubić ulubiony kubek lub szklankę w niewyjaśnionych okolicznościach. Oferujemy:

  • filiżanki do kawy z melaminy w zestawach lub pojedynczo,
  • szklanki nietłukące,
  • kubki termiczne z szeroką podstawę, która zapewnia im stabilność.

Czy taki zestaw naczyń do kampera nadaje się do mycia w zmywarce? Tak, oczywiście – co więcej, naczynia zachowają swój kolor i trwałość.

 

Sprawdź też pozostałe wyposażenie kamperów, które oferujemy, w tym kuchenki gazowe do kampera i lodówki do kampera.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl