Lodówki do kampera, turystyczne kompresorowe


Pomożemy Ci wybrać najlepszy model lodówki do kampera. Oferujemy urządzenia do zabudowy oraz modele przenośne. Są to duże, 65 litrowe lodówki do przyczepy kempingowej z zamrażalnikiem, a także małe lodówki kompresorowe, których pojemność wynosi 26 litrów. Lodówki kompresorowe chłodzą i mrożą niezależnie od temperatury otoczenia. Z kolei termoelektryczne lodówki przenośne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają ergonomicznego rozwiązania i niewielkiej pojemności, np. 15 litrów. Lodówki to podstawowe wyposażenie kamperów, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze urządzenia.

Jak wybrać lodówkę do kampera

Przy wyborze wielkości lodówki do kampera zwróć uwagę na przestrzeń, którą dysponujesz. Pamiętaj też, że im większa lodówka, tym ma większe zapotrzebowanie na energię. Lodówki turystyczne kompresorowe o pojemności ok. 20 litrów polecamy na spontaniczne pikniki i wycieczki – rano wkładasz do lodówki jedzenie i napoje, wieczorem jest już pusta. Na dłuższe, rodzinne podróże odpowiednie będą lodówki do kamperów o większej pojemności i technologia, która zagwarantuje ciągłość chłodzenia.

Chcesz poznać więcej szczegółów technicznych na temat lodówek do kampera (absorpcyjnych, kompresorowych i przenośnych)? Zobacz nasz poradnik o tym, jaką lodówkę turystyczną wybraćtam znajdziesz wiele przydatnych danych technicznych i ciekawe porównanie technologii stosowanych w urządzeniach.

Dlaczego warto kupić lodówkę do kampera w iGaz.pl

Nasz sklep gazowy oferuje lodówki kompresorowe turystyczne najlepszych producentów. Skąd wiemy, że warto wydać na nie pieniądze? Od lat zajmujemy się wyposażeniem kamperów, dzięki czemu znamy zarówno producentów, jak i potrzeby naszych klientów. Oferujemy małe i większe lodówki idealnie przystosowane do przyczep kempingowych. Zapewniamy szybką dostawę tych urządzeń. Złóż zamówienie do godz. 9:00, a wyślemy je tego samego dnia roboczego. Jeśli zrobisz to po godz. 9:00, to wyślemy najpóźniej następnego dnia.

Oprócz lodówek turystycznych do kampera w ofercie znajdziesz:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store