Lodówki do kampera


W dzisiejszych czasach miłośnicy wakacji na kółkach mają możliwość szerokiego wyboru lodówek przeznaczonych do zabudowy kampera oraz lodówek przenośnych. Wybór jest naprawdę szeroki od małych lodówek kompresorowych,  których pojemność wynosi 26 litrów po całkiem duże 65 litrowe lodówki z zamrażalnikiem. Lodówki kompresorowe chłodzą i mrożą niezależnie od temperatury otoczenia.  Natomiast termoelektryczne lodówki przenośne to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają ergonomicznego rozwiązania i niewielkiej pojemności, np. 15 litrów.

Przy wyborze wielkości lodówki do kampera należy zwrócić uwagę na przestrzeń którą dysponujemy oraz na to, że im większa lodówka tym ma większe zapotrzebowanie na energię. Lodówki o pojemności ok 20l polecane są na spontaniczne pikniki i wycieczki - rano wkładamy jedzenie i napoje, wieczorem jest już pusta. Na dłuższe rodzinne podróże odpowiednie będą większe pojemności i może technologia, która gwarantuje ciągłość chłodzenia.

 


Jeżeli potrzebujesz dowiedzieć się więcej szczegółów technicznych na temat lodówek do kampera (absorpcyjnych, kompresorowych i przenośnych) zerknij proszę do naszego poradnika, tam znajdziesz wiele przydatnych danych technicznych i ciekawe porównanie stosowanych technologii Kliknij tu

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store