Akcesoria do drzwi

Bez moskitiery do przyczepy kempingowej będzie Ci trudno wytrzymać upalną noc w lesie. Komary oraz inne insekty lecą do kampera błyskawicznie, dlatego potrzebujesz skutecznej ochrony. Moskitiera do kempingu pozwoli Ci spędzić urlop bez ciągłego drapania się i szukania owadów, które uniemożliwiają spanie.

W naszym sklepie znajdziesz moskitiery na drzwi do przyczepy kempingowej o różnych wymiarach, dzięki czemu zasłona będzie dopasowana idealnie do Twojego pojazdu.

Moskitiery do przyczepy kempingowej – praktyczne rozwiązanie

Świetnym i solidnym rozwiązaniem są kotki do przyczepy kempingowej. Moskitiera typu kotki nie tylko uniemożliwia owadom dostanie się do środka, ale również pełni funkcję zasłony. Dzięki temu zapewniasz wszystkim mieszkańcom kampera prywatność, o którą na polu kempingowym trochę trudniej.

Moskitiera do przyczepy kempingowej może mieć różny wymiar i być wykonana z różnych materiałów. Ekonomicznym rozwiązaniem jest czarna zasłona 65 cm, której długość i szerokość można regulować. Inną propozycją jest moskitiera z polaru typu kotki, która wspaniale izoluje ciepło. To nieco droższe rozwiązanie, ale ma więcej funkcji niż klasyczna moskitiera. Kotki do przyczepy kempingowej są też solidnym zabezpieczeniem drzwi wejściowych.

Szukasz kompleksowego wyposażenia kamperów? Oferujemy również inne akcesoria do przyczepy kempingowej, w tym maty podłogowe, stopnie wejściowe oraz okna dachowe.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl