Instalacja wodna na jachcie

Sprawnie działająca instalacja wodna na jachcie to absolutna podstawa komfortowej podróży. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości elementy do instalacji wodnej przeznaczone do stosowania na jachtach oraz łodziach. Oferta obejmuje m.in. elektryczne pompki zanurzeniowe do wody czystej o różnej charakterystyce ciśnienia i wydajności, a także krany, węże do wody, łączniki i inne akcesoria.

Instalacja wodna na jachcie – czego możesz potrzebować?

Pompy do jachtu zapewniają dostęp do świeżej wody, natomiast kran jachtowy jest niezbędny do tego, by z tej wody korzystać. Każda pompa wody różni się wydajnością i ciśnieniem, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy.

Zbiornik na wodę czystą lub brudną to również niezbędne wyposażenie na jachcie – w naszym asortymencie znajdziesz pojemniki o różnej pojemności. Oprócz tego oferujemy automatyczny przełącznik do instalacji wodnej, brodziki prysznicowe, odpływ umywalki, podgrzewacz wody, czy słuchawkę prysznicową. Dzięki temu instalacja wodna na Twoim jachcie będzie kompletna i działająca bezawaryjnie.

Wyposażenie jachtów w naszym sklepie obejmuje nie tylko pompy do wody, ale również elementy instalacji elektrycznej oraz instalacji gazowej, a także chemię do toalet i papier toaletowy.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl