Szafki kempingowe, turystyczne do przyczepy kempingowej z pokrowcem - BERGER, EuroTrail

Szafki kempingowe są przydatnym uzupełnieniem wyposażenia na polu kempingowym. Posiadają kilka usztywnianych pojemnych półek oraz blat roboczy, dzięki czemu przygotowanie posiłków czy przechowywanie rzeczy jest znacznie łatwiejsze. Aby umożliwić stabilizację na nierównym terenie, szafki turystyczne posiadają regulację nóżek. Przemyślana konstrukcja sprawia, że ich złożenie i rozłożenie nie zajmuje dużo czasu. Jako sklep gazowy oferujemy sprzęt turystyczny renomowanych marek takich, jak Berger, EuroTrail oraz Brunner. Które szafki do przyczepy kempingowej przydadzą Ci się najbardziej?

Szafki kempingowe – jak wybrać najlepszą?

Dobre szafki kempingowe umożliwiają przechowanie najważniejszych rzeczy podczas wyjazdu – od ubrań po przybory kuchenne, jeśli planujesz gotowanie w stylu Roberta Makłowicza. Prawdę mówiąc, część akcesoriów przyda Ci się, nawet jeżeli nie zamierzasz przygotować wielkiej uczty w trasie. Szafki turystyczne dostępne w naszym sklepie poradzą sobie z każdym wyjazdem. Jak wybrać tę najlepszą dla Ciebie?

  • Zastanów się, jaką pojemność powinna mieć Twoja szafka turystyczna z pokrowcem – jeśli zależy Ci na miejscu, to wybierz mniejszy model.
  • Warto też sprawdzić wymiary szafki po jej złożeniu.
  • Najlepsze szafki do kempingu są mobilne – łatwo się je rozkłada i składa.
  • Powinny być też stabilne po rozłożeniu, dlatego tak ważna jest jakość wykonania.

Jeśli masz wątpliwości, które szafki kuchenne turystyczne są warte Twojej uwagi, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy, który model wybrać.

Jakie szafki turystyczne oferujemy?

Wszystkie szafki turystyczne dostępne w naszym sklepie są składane, więc nie musisz się obawiać o ilość zajmowanego miejsca w przyczepie. W ofercie znajdziesz meble kempingowe takich producentów jak:

  • Berger – ich szafka kuchenna turystyczna po prostu Cię nie zawiedzie,
  • EuroTrail – idealny wybór, jeśli Twoim priorytetem jest świetna jakość produktu,
  • Brunner – oprócz jakości możesz liczyć także na dobry design, więc jeśli wygląd szafki jest dla Ciebie ważny, to będzie to trafiony wybór.

Są to szafki odpowiednie do przedsionka przyczepy kempingowej, ale sprawdzą się też na działce, jeśli jest tam niewiele miejsca. Oprócz szafki możesz zamówić także pozostałe wyposażenie kamperów. Sprawdź stoły turystyczne oraz akcesoria kuchenne do kamperów. Brakuje Ci innych mebli? Mamy też krzesła turystyczne, które uzupełnią wyposażenie.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl