Stoły turystyczne i kempingowe

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami oferujemy trwałe i praktyczne stoły turystyczne. Są to nieduże stoły kempingowe oraz duże meble, które bez problemu pomieszczą kilka osób podczas grilla na świeżym powietrzu lub śniadania przed dalszą drogą. Do zestawu potrzebujesz też składanych krzeseł turystycznych, dzięki którym podróż będzie dużo wygodniejsza. Krzesła dopasuj do wymiarów stołu.

Lekkie, składane stoły turystyczne

W ofercie sklepu znajdziesz lekkie stoliki kempingowe wyposażone w takie funkcje jak:

  • regulacja nóżek,
  • możliwość złożenia i rozłożenia wodoodpornego blatu roboczego,
  • możliwość przechowania drobiazgów na dodatkowej półce.

 

Po złożeniu stoliki turystyczne zajmują bardzo mało miejsca, dzięki czemu nie są problemem podczas transportu. To podstawowe wyposażenie kamperów i przyczep kempingowych, dzięki któremu możesz poczuć się jak Robert Makłowicz podczas swoich kulinarnych podróży. Mniejsze stoły campingowe zmieszczą się też w małym samochodzie razem z pozostałym wyposażeniem, którego potrzebujesz np. na działce.

Jak duży stół kempingowy wybrać

Stoły biwakowe mają różne wymiary, dzięki czemu sprawdzają się w podróży solo lub w pojedynkę, a także podczas rodzinnego wypoczynku lub po prostu, jeśli jesteś w większym gronie. Przede wszystkim zastanów się, jak wiele osób będzie spędzać czas przy stole i jak często będziesz z niego korzystać. Niektórym są potrzebne podstawowe meble kempingowe – jeśli należysz do tego grona, wystarczy Ci mały model. Małe stoliki turystyczne są dobre także na pikniki czy weekend nad jeziorem. Co z pozostałymi modelami? Większe stoły turystyczne składane sprawdzą się w dużym gronie i w długiej podróży. Oprócz tego w ofercie znajdziesz:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store