Instalacja wodna w kamperze - pompy, prysznice


Ten, kto zna caravaning, wie, że niezawodna instalacja wodna w kamperze to bardzo ważna sprawa. Ważna dlatego, że wody używamy zarówno w części kuchennej, jak i w łazience, czyli pod prysznicem i w toalecie. Ciepła woda w kamperze zapewni Ci komfort, którego potrzebujesz w czasie podróży.

W naszym sklepie znajdziesz sprawdzone rozwiązania na tę okoliczność. Oferujemy m.in. solarny natrysk BERGER wykonany z materiału, który łatwo absorbuje energię słoneczną, dzięki czemu po napełnieniu woda jest ciepła. Możesz też wybrać prysznic turystyczny 12 V z pompką zasilaną z zapalniczki samochodowej. Innym rozwiązaniem jest prysznic wyposażony w trójnogi statyw, aby spokojnie wziąć kąpiel w plenerowych warunkach.

Instalacja wodna w kamperze – pełne wyposażenie

Zimna i ciepła woda w kamperze jest potrzebna między innymi do umycia naczyń w zlewie, czy do codziennej higieny pod prysznicem. W naszym sklepie zamówisz wszystkie elementy do instalacji wodnej, których potrzebuje Twój kamper. Należą do nich:

  • krany,
  • filtry do wody,
  • pojemniki na wodę (kanistry).
  • pompy,
  • prysznice solarne. 

Oferujemy również inne elementy, których na pierwszy rzut oka nie widać, czyli węże do wody, przyłącza oraz zawory. Każdy z nich musi być sprawdzony i sprawny, aby przypadkiem nie zabrakło Ci wody tak niezbędnej w podróży, dlatego proponujemy wyłącznie produkty zaufanych producentów.

Zastanawiasz się, czego jeszcze potrzebuje instalacja wodna do Twojego kampera? Chętnie podpowiemy, które produkty sprawdzą się najlepiej w Twoim pojeździe – wystarczy, że się do nas odezwiesz. Pamiętaj też, że oferujemy nie tylko elementy do instalacji wodnej w przyczepie kempingowej, ale również pozostałe wyposażenie kamperów, w tym:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl