Krany do przyczepy kempingowej i kampera

Oferujemy krany do przyczep kempingowych o różnym stopniu zaawansowania. Bateria do kampera umożliwiająca wypływ jedynie zimnej wody jest tańsza i prostsza w budowie. Niestety nie daje możliwości ogrzania wody. Wbudowany włącznik umożliwia uruchomienie pompy wodnej, ale nie pozwala regulować temperatury wody. Bardziej zaawansowanym sprzętem są krany do przyczep kempingowych z opcją ogrzania wody. Dzięki temu poczujesz się jak w domu, bo taki kran dostarcza zarówno zimą, jak i ciepłą wodę.

Jakie krany do przyczepy kempingowej oferujemy

Każdy kran, wylewka do kampera dostępny w naszym sklepie, to część wykonana z wysokiej jakości tworzywa lub chromu. Część produktów jest składana oraz posiada ruchomą wylewkę do zamontowania w pionie lub poziomie. Dzięki temu krany idealnie nadają się do kampera, przyczepy kempingowej, jachtu oraz łodzi. Wszystkie krany posiadają mikrowyłączniki, które zamykają obwód 12 V, co powoduje uruchomienie się pompki wodnej.

Nasz sklep gazowy oferuje m.in. kran do kampera producenta Brunner – optymalny wybór, jeśli wystarczy Ci dostęp do zimnej wody, np. do zmywania i mycia warzyw oraz owoców. Poza kranem do przyczepy kempingowej znajdziesz u nas instalacje wodne do kampera, zbiorniki na wodę do kampera, prysznice turystyczne oraz zlewozmywaki turystyczne.

Krany do kampera z szybką dostawą

Zależy Ci na czasie? iGaz.pl to odpowiedni sklep dla Ciebie.  Zamów kran do kempingu do godz. 9:00, a wyślemy produkt tego samego dnia roboczego. Jeśli kupisz kran kempingowy po godz. 9:00, wyślemy go następnego dnia. Dzięki temu bateria szybko trafi do Twojego kampera szybko, a Ty nie będziesz się irytować przedłużającą się dostawą. Dla zamówień powyżej 200 złotych dostawa jest darmowa. Prawdopodobnie potrzebujesz czegoś więcej niż tylko baterii umywalkowej do kampera – jeśli uzupełniasz wyposażenie, to w naszym sklepie zrobisz wszystkie niezbędne zakupy.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl