Zlewozmywaki i umywalki do kampera i przyczepy kempingowej

Zlewozmywak do kampera to element wyposażenia, którego nie możesz pominąć. Kluczem doboru jest wielkość pojazdu i ilość miejsca wewnątrz. Dzięki temu zlew do kampera będzie funkcjonalny – zmywanie będzie proste i wygodne, a Ty zapomnisz o kiepskich rozwiązaniach dodatkowo utrudniających czynność, za którą i tak mało kto przepada. Praktyczną propozycją jest zlew połączony z kuchenką 2-palnikową. Która umywalka do przyczepy kempingowej będzie najlepsza? Jeśli nie wiesz, którą wybrać – pomożemy.

Jakie zlewozmywaki do kampera oferujemy

Umywalka jest niezbędna do kampera, przyczepy kempingowej i jako wyposażenie jachtu. Możesz wybrać zlewozmywak z kuchenką gazową, z pokrywą, która po zamknięciu zlewu będzie blatem roboczym lub zlew narożny do kampera. Oferujemy kompaktowe rozwiązania do miejsc, w których naprawdę liczy się każdy centymetr. Zlewy są ze stali szlachetnej Inox, dzięki czemu łatwiej wyczyścisz umywalkę. Materiał odpowiada też za trwałość zlewów. Dzięki temu masz pewność, że kupujesz zlewozmywak do przyczepy kempingowej na lata.

Zwróć też uwagę, czy umywalka kempingowa ma zamykaną, szklaną pokrywę. Jest ona odporna na wysokie temperatury. Będzie też przydatna do robienia śniadań oraz innych posiłków. Nasz sklep gazowy to miejsce, w którym kupisz właśnie taki zlew do przyczepy kempingowej.

Szybka dostawa zlewu do kampera

Wyposażenie kamperów to często działania rozłożone w czasie, ale to przecież nie oznacza, że musisz czekać na dostawę. W iGaz.pl zamówienia złożone do godz. 9:00 wysyłamy tego samego dnia roboczego. Dzięki temu możesz kupić zlewozmywak do przyczepy kempingowej w ostatniej chwili, a przedłużające się oczekiwanie na dostawę będzie tylko przykrym wspomnieniem. W podobny sposób można zamówić u nas:

 

Pamiętaj – funkcjonalność wnętrza kampera to priorytet, dlatego oferujemy zlew narożny, okrągły zlewozmywak ze szklaną pokrywą oraz umywalki kempingowe o tradycyjnym kształcie. Który model wybierzesz?

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store