Zlewozmywaki do kampera, przyczepy kempingowej– jest w czym wybierać. W zależności od wielkości naszego pojazdu i miejsca jakim dysponujemy, możemy wybrać zarówno bardzo malutki uniwersalny zlewozmywak,  który zabierze nam minimalną ilość miejsca, jak i większe zlewy z ociekaczami, czy też połączone razem z kuchenką - to takie ergonomiczne, kompaktowe rozwiązanie w przestrzeni gdzie liczy się każdy centymetr.


Zlewozmywaki samodzielne, jak i te połączone z kuchenkami wykonane są wszystkie ze stali szlachetnej Inox, która charakteryzuje się wysoką trwałością i łatwością czyszczenia. Przy wyborze warto zwrócić uwagę czy zlewozmywak ma zamykaną pokrywę szklaną odporną na wysokie temperatury. W przestrzeni gdzie nie dysponujemy dużą ilością miejsca możemy wykorzystywać pokrywę dodatkowo jako blat roboczy przydatny do przygotowania posiłków. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i funkcjonalne.
Funkcjonalność wnętrza kampera to priorytet, dlatego do wyboru mamy zlew narożny, okrągły zlewozmywak ze szklaną pokrywą oraz o tradycyjnym kształcie zlewozmywaki.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store