Pompy wody do kampera i przyczepy kempingowej

Odpowiednia pompka wody do kampera zapewni Ci dostęp do świeżej wody. Mycie rąk, zmywanie naczyń, gotowanie – to wszystko wymaga sprawnie funkcjonującego kranu… A do tego jest niezbędna pompka wody do kampera lub przyczepy kempingowej w zależności od tego, jakim pojazdem podróżujesz.

W ofercie znajdziesz wodne pompy ciśnieniowe oraz pompki elektryczne przeznaczone do instalacji nieciśnieniowych. Z kolei zanurzeniowa pompa wody nadaje się do instalacji wodnej kampera lub przyczepy kempingowej. Pompy do wody różnią się ciśnieniem oraz wydajnością – w zależności od potrzeb od 10 litrów do nawet 20 litrów/min.

Jaką pompkę wody do kampera wybrać

Najpopularniejsza pompa wody do przyczepy kempingowej to pompka firmy Comet o parametrach 12 V i 20 l/min. Jest niezawodna, sprawdzona przez wielu naszych klientów i tym samym bezkonkurencyjna. Ta pompka wody do przyczepy kempingowej jest cicha podczas pracy, dzięki czemu w pojeździe nie będzie żadnego irytującego dźwięku. Łatwo ją zamontujesz – zajmie Ci to niewiele czasu.

Pompa do wody jest przeznaczona do czystej wody w umywalkach i kabinach prysznicowych. Maksymalna wysokość podnoszenia wody wynosi 6 m.

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru pompy wody do przyczepy kempingowej

Dużo i często podróżujesz? Nie ma sensu oszczędzać – pompa do wody gorszej jakości może uprzykrzyć Ci wakacje. Porządne urządzenie będzie Ci dłużej i lepiej służyć w każdej trasie. Wybierz pompę do kampera, która jest chroniona przed zmianami napięcia. Sprawdź, czy jest z materiałów odpornych na nacisk – to zmniejsza ryzyko zalania pojazdu. Pamiętaj też, że lepsza pompa wody w kamperze to także niższa waga urządzenia. Nie ma sensu kupować starszych modeli. Dodatkowo pompa wody ciśnieniowa to bardziej komfortowe rozwiązanie do kampera, ponieważ woda płynie tak samo jak w kranie w Twoim domu.

Oprócz pompy nasz sklep gazowy oferuje:

 

pozostałe wyposażenie kamperów.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl