Prysznice turystyczne, przenośne do kampera i przyczepy kempingowej

Prysznice turystyczne zapewniają komfort, który znasz z domu. Higiena podczas podróży czasem bywa problematyczna. Prysznic turystyczny z pompką zasilaną z zapalniczki samochodowej 12 V znacznie ułatwi sprawę. To idealne rozwiązanie na czas podróży i biwakowania, czyli wszędzie tam, gdzie nie ma łazienki, a Ty po prostu chcesz wziąć prysznic. Prysznice turystyczne cenowo wypadają bardzo korzystnie, więc jest to wyposażenie kamperów, które warto kupić. Możesz nawet wybrać  prysznic kempingowy ze stabilnym trójnogim statywem. Dzięki temu spokojnie weźmiesz prysznic w plenerze.

Jakie prysznice turystyczne oferujemy

Prysznice przenośne to turystyczne urządzenia, dzięki którym czas na łonie natury nie oznacza braku higieny i zastanawia się, gdzie tym razem się umyć. W naszej ofercie znajdziesz:

  • solarne prysznice kempingowe,
  • brodzik prysznicowy,
  • prysznic przenośny z pompką,
  • słuchawkę prysznicową,
  • przyłącze zewnętrzne wody z szybkozłączem.

 

Prysznic z ciepłą wodą to żaden problem. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest solarny prysznic turystyczny, który nadaje się do użytku na kempingu, polu namiotowym, a także na działce. Skorzystasz z niego wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do bieżącej ciepłej wody. Jak działa taki przenośny prysznic turystyczny? Prysznic solarny jest z materiału, który w bardzo łatwy sposób pochłania energię słoneczną. Dzięki temu po napełnieniu prysznica woda jest ciepła (max. do 50°C) już po 2-3 godzinach. Oprócz tego nasz sklep gazowy oferuje:

Czy warto mieć własny prysznic kempingowy

Choć i przed pandemią karawaning cieszył się coraz większą popularnością, to okoliczności zachęciły do tego sposobu podróżowania kolejne osoby. Jeśli uwielbiasz jazdę kamperem i podróżujesz tak często z rodziną lub przyjaciółmi, to turystyczny prysznic naprawdę ułatwi Wam codzienność. Zapewnia prywatność oraz niezależność bez względu na to, gdzie zdecydujesz się tym razem zatrzymać. Przenośny prysznic turystyczny nadaje się także na działkę, na której planujesz spędzać więcej czasu – szczególnie w sezonie. Jeśli masz wątpliwości, które urządzenie wybrać, skontaktuj się z nami.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl