Złączki i zawory zwrotne do wody


W tej kategorii znajdziesz złączki do instalacji wodnej
, dzięki którym zapewnisz sobie swobodny dostęp do wody w kamperze. Złączki do wody do węża 10 mm umożliwiają rozgałęzienie instalacji. Zawory zwrotne zapobiegają cofaniu się wody w przewodach instalacji, są też modele z funkcją odpowietrzania. Oferujemy również złączki wodne kątowe – przeznaczone do montażu w zbiornikach na wodę oraz łączniki, które pozwalają na rozgałęzienie węża do wody.

Złączki do instalacji wodnej – do czego służą?

Złączki i zawory zwrotne do wody w kamperach i przyczepach kempingowych umożliwiają bezawaryjne działanie całej instalacji wodnej. Zapewniają szczelność systemu, dzięki czemu możesz bezproblemowo korzystać z instalacji podczas podróży. Złączki do wody umożliwiają zmianę kierunku przebiegu przewodów. Łączą też mniejsze elementy instalacji.

Złączki różnią się między sobą w zależności od miejsca montażu i kształtu, który mówi o przeznaczeniu elementu. Szukasz złączki do pompy zanurzeniowej? A może zaworu zwrotnego do prysznica? Jako profesjonalny sklep mamy rozbudowaną ofertę, dzięki czemu w jednym miejscu zamówisz wszystkie niezbędne elementy. W kategorii instalacja wodna, pompy, prysznice znajdziesz również:

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl