Zbiorniki i pojemniki na wodę do kampera

Nasz sklep gazowy oferuje kompleksowe wyposażenie do kawaraningu, w tym zbiorniki na wodę do kampera – zarówno do wody pitnej, czystej, jak i brudnej. Są to pojemniki z trwałego tworzywa, dzięki czemu nie będziesz kupować nieekonomicznych jednorazowych butelek z wodą. Zbiorniki na wodę do przyczepy kempingowej są dostępne w różnych pojemnościach, a część baniaków ma dodatkowo zamontowane kraniki. To wygodne rozwiązanie, które z pewnością docenisz w trasie.

Jakie zbiorniki na wodę do kampera oferujemy

W ofercie znajdziesz między innymi kanister na wodę o pojemności 10 l oraz 20 l. Niektóre zbiorniki na wodę do przyczep kempingowych mają też kran, który ułatwia korzystanie z pojemników – wiele osób wybiera właśnie taki kanister z kranem na wodę. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się pojemniki na wodę z szerokim wlewem (fi 96 mm), co ułatwia korzystanie z nich w czasie jazdy. Szeroki wlew pozwala także na umieszczenie wewnątrz np. pompki zanurzeniowej. Zbiorniki na wodę do kamperów, które oferujemy, mają też uchwyt do przenoszenia, który ułatwia ich transport. Oprócz tego w asortymencie znajdziesz:

Jak wybrać zbiornik na wodę do kampera

Zbiorniki na wodę do kampera różnią się przeznaczeniem. Zbiorniki wykorzystuje się na szarą, czystą i brudną wodę. Co to oznacza?

  • Szara woda to woda, która powstaje podczas zmywania naczyń, kąpieli lub prania. Nadaje się do ponownego wykorzystania. Wyjątkiem jest sytuacja, kiedy woda zawiera znaczące ilości odpadów kuchennych oraz silnych środków chemicznych. Wtedy uznaje się ją za ściek.
  • Brudna woda to woda, która nie nadaje się do ponownego użytku. Trzeba ją odprowadzić do specjalnego zbiornika, a następnie ścieki odprowadzić w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu.
  • Czysta woda to Twoje zapasy świeżej wody, dlatego potrzebujesz osobnego zbiornika na czystą wodę do kampera.

Jeśli masz wątpliwości, który pojemnik na wodę wybrać, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.

 

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl