Meble do kampera, turystyczne, kempingowe

W naszym sklepie kupisz wygodne i trwałe meble kempingowe. Są składane, trwałe i łatwo je przechowasz poza sezonem. W ofercie znajdziesz między innymi krzesła turystyczne, w tym modele z podłokietnikami. To także świetnie skonstruowane szafki turystyczne, bardzo często wyposażone w blat roboczy oraz usztywniane pojemne półki jedno- i dwukomorowe, które złożysz bez problemu. Są to meble kempingowe takich firm jak EuroTrail, Berger oraz Brunner – dzięki temu masz pewność, że nie będzie trzeba ich wymieniać co sezon.

Jakie meble kempingowe oferujemy

Oferujemy podstawowe meble do kampera, bez których trudno wyobrazić sobie podróżowanie. Są to:

  • stoły – różnej wielkości stoły turystyczne z regulowanymi nóżkami i wodoodpornym blatem,
  • krzesła składane – m.in. krzesła Brunner z regulacją oparcia oraz modele ze specjalnymi stopkami, dzięki którym podłoga w przedsionku się nie podziurawi,
  • szafki – pojemne, stabilne oraz łatwe do rozłożenia i złożenia.

Meble do kamperów i przyczep kempingowych pozwalają zorganizować przestrzeń na czas podróży. Dzięki temu maksymalnie wykorzystujesz dostępne miejsce i nie martwisz się o to, gdzie później przechować meble biwakowe. Z naszą pomocą stworzysz pełny zestaw mebli turystycznych.

Jak wybrać meble do kampera lub przyczepy

Komfortowy wypoczynek na łonie natury wymaga odpowiedniego wsparcia. Dobre meble do kamperów i przyczep kempingowych są praktyczne, czyli mają ułatwić Ci podróż. Powinny się składać, żeby zająć jak najmniej miejsca w i tak ograniczonej przestrzeni. Samo składanie i rozkładanie mebli musi być łatwe, Nie chcesz przecież tracić wypoczynku na walkę z technologią. Dobry stół turystyczny musi być trwały – warunki podczas podróży są inne niż w domu, więc meble biwakowe są narażone na więcej uszkodzeń, a przede wszystkim działanie czynników zewnętrznych. 

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie spełniają te warunki, dzięki czemu możesz się skupić na doborze mebli turystycznych do potrzeb swoich i rodziny. Sprawdź również pozostałe wyposażenie kamperów:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store