Czujniki czadu, dymu i gazu do kampera

Poczuj się bezpiecznie jak w domu – kup czujnik gazu do kampera, który zapewni Wam bezpieczeństwo podczas podróży. W tej kategorii znajdziesz również czujniki czadu oraz dymu. Są to urządzenia sprawdzonych firm, dzięki czemu masz pewność, że są wyczulone na wszelkie niebezpieczeństwa. Krótko mówiąc, masz gwarancję, że zadziałają wtedy, kiedy powinny.

Nie wiesz, który czujnik gazu do przyczepy kempingowej wybrać? Nie musisz się na tym znać – podpowiemy, które urządzenie sprawdzi się najlepiej w przypadku Twojego pojazdu.

Czujniki gazu, dymu i czadu – do kampera i przyczepy kempingowej

Czujnik gazu przystosowany do przyczepy kempingowej szybko da Ci znać np. o nieszczelnej butli gazowej, z której korzystasz podczas podróży. Kuchenki turystyczne są podstawowym elementem wyposażenia w kamperach, dlatego tak ważne jest dodatkowe zabezpieczenie w postaci czujnika.

W ofercie znajdziesz czujniki do kampera zasilane baterią oraz czujniki, które mają wbudowany zasilacz. Wszystkie urządzenia są dostępne z gwarancją i instrukcją w języku polskim. Jeśli jednak potrzebujesz dodatkowych wskazówek, chętnie pomożemy.

Niektóre modele posiadają również funkcję pamięci aktywacji alarmu. Dzięki niej sprawdzisz, czy podczas Twojej nieobecności zostało przekroczone dopuszczalne stężenie tlenku węgla.

Dlaczego warto mieć czujniki w kamperze?

Myślisz, że czujnik czadu do przyczepy kempingowej to zbędny dodatek? Pamiętaj, że koszt urządzenia jest stosunkowo niewielki – brak czujnika może być dla Ciebie dużo bardziej odczuwalny niż wydane teraz pieniądze.

Czujniki gazu do przyczepy kempingowej to dobre rozwiązanie, jeśli:

  • chcesz spać spokojnie podczas każdej podróży,
  • podróżujesz z dziećmi i szczególnie zależy Ci na bezpieczeństwie,
  • wiesz, że bliska Ci osoba podróżuje kamperem, ale nie ma czujnika,
  • kompletujesz wyposażenia kampera i chcesz mieć pewność, że będziesz korzystać ze sprzętu w bezpieczny sposób.

W naszym sklepie klienci kompletują pełne wyposażenie kamperów – nie tylko meble turystyczne, czy akcesoria do kamperów, ale również urządzenia takie jak czujniki dymu do przyczepy kempingowej. Czujniki są w stanie obudzić nawet śpiącą osobę!

Sprawdź pozostałe kategorie z naszego sklepu:

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl