Czujniki czadu i dymu przeznaczone do montażu w przyczepach kempingowych i na łodziach.


Czujka czadu i gazu ochroni Twój jacht przed niebezpiecznymi sytuacjami
. To podstawowe wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom podróży. Każda czujka dymu z naszego sklepu wykazuje się niezawodnością oraz dokładnością pomiarową. Równie istotna jest częstotliwość badania przeprowadzanego przez urządzenie – w przypadku większości czujek tlenku węgla jest to od kilku do kilkunastu sekund.

Czujka czadu i gazu na jachcie – czy warto?

Czujka tlenku węgla chroni nie tylko Twój jacht, ale przede wszystkim wszystkie osoby, które się znajdują na jego pokładzie. Możesz pomyśleć, że nie jest to niezbędny element wyposażenia, a takie wypadki zdarzają się niezwykle rzadko. Pozostaje pytanie, czy naprawdę chcesz ryzykować.

Czujnik  czadu i gazu oznacza stosunkowo niewielki wydatek, a jego znaczenie dla Ciebie i Twoich bliskich jest bezcenne. Dzięki niemu będziesz w stanie szybko zareagować w sytuacji niebezpieczeństwa.

Pomagamy naszym klientom skompletować pełne wyposażenie jachtów. W sklepie znajdziesz nie tylko czujniki dymu, ale również łączniki, złączki, reduktory oraz węże i przewody do gazu.

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store

Pozycjonowanie: PiotrSkrzypek.pl