.Toaleta turystyczna chemiczna 365 Thetford 21l

499.00 In stock .Toaleta turystyczna chemiczna 365 Thetford 21l
Toaleta turystyczna chemiczna

Cena: 499,00 zł

Chwilowy brak
Darmowa wysyłka od 200 zł Darmowa wysyłka od 200 zł
Stan magazynu Stan magazynu:
Dostępność Na zamówienie - dostawa do 7 dni

Jesteś hurtownikiem?

Zarejestruj się i zyskaj do 20% RABATU

Zarejestruj się

KUP W ZESTAWIE:

Toaleta turystyczna chemiczna 365 Thetford


Numer katalogowy: 220084

Lekka toaleta przenośna wykonana z wysokiej jakości materiałów.
Model Porta Potti 365 jest podstawowym modelem toalety, jest niewielkich rozmiarów i waży zaledwie 4 kg.
Spłukiwanie w tym modelu jest bardzo efektywne, odbywa się przez użycie ręcznej pompki tłokowej. Pompka tłokowa działa na zasadzie tłoka i cylindra, jest bardzo prosta w obsłudze i wydajna.
Oddzielny szczelny zbiornik na fekalia, przycisk spustowy oraz ruchoma rura spustowa pozwalają na w pełni kontrolowane opróżnianie toalety z nieczystości.
Toaleta zastała wyposażona w dodatkową komorę do przechowywania środków czystości oraz wskaźnik napełnienia zbiornika na fekalia, gdy na wskaźniku pojawi się kolor czerwony należy wypróżnić zbiornik.

Dane techniczne:
  • max obciążenie: do 120 kg
  • zbiornik na nieczystości pojemność: 21 l
  • zbiornik na wodę do spłukiwania pojemność: 15 l
  • waga pustej toalety: 4 kg
  • wymiary: 41,4 x 38,3 x 42,7 cm (wys-szer-gł)

Mało kto lubi o tym rozmawiać, ale dotyczy to wszystkich, dlatego warto się dobrze przygotować. Toaleta turystyczna ułatwi Ci każdą podróż – to Porta Potti 365, czyli podstawowy model niewielkich rozmiarów, który waży zaledwie 4 kg. To idealny wybór do kampera, ale także na działkę, na której jeszcze nie ma odpowiedniej infrastruktury sanitarnej, lub pod namiot. Toaleta turystyczna Thetford jest prosta w obsłudze i wydajna, dzięki czemu nie będziesz się głowić nad tym, jak z niej skorzystać.

Prosta toaleta turystyczna – wygoda na pierwszym miejscu

Model Porta Potti 365 to toaleta turystyczna chemiczna, dlatego nieczystości wstępnie rozpuszcza się już w zbiorniku urządzenia. Jest idealna na działkę, ale też do kampera i przyczepy kempingowej. Spłukiwanie odbywa się za pomocą ręcznej pompki tłokowej. Chemiczna toaleta turystyczna posiada też dodatkową komorę do przechowywania środków czystości i wskaźnik, który informuje, kiedy trzeba opróżnić urządzenie. Wówczas pojawi się kolor czerwony – zawartość zbiornika trzeba zostawić w punkcie zrzutu nieczystości, a nie w jakimś przypadkowym miejscu. Oddzielny, szczelny zbiornik, przycisk spustowy oraz ruchoma rura spustowa umożliwiają kontrolowane opróżnianie turystycznej toalety chemicznej z nieczystości.

To wygodne rozwiązanie, za które podziękujesz podczas urlopu pod chmurką. Nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na wypasioną przenośną toaletę chemiczną. Wyposażenie kamperów jest dostępne w różnych przedziałach cenowych. Jeśli chcesz mieć porządne WC turystyczne, ale nie zależy Ci na zaawansowanych funkcjonalnościach czy super designie, to model Porta Potti 365 idealny. Alternatywą jest toaleta turystyczna chemiczna 22 l.

Co poza przenośną toaletą turystyczną?

Toalety do kamperów takie jak ubikacja Porta Potti 365 to nie jedyne produkty, jakie znajdziesz w naszym sklepie. Zamówisz również płyny do toalet turystycznych oraz akcesoria do kamperów takie jak daszek przeciwsłoneczny czy podgrzewacz wody. Dzięki temu w jednym miejscu skompletujesz wyposażenie potrzebne podczas podróży.

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Przepisz kod: weryfikator
Nadawca:
E-mail znajomego:
Wiadomość:
Przepisz kod: weryfikator
Produkty z tej samej kategorii

© IGAZ Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.

Oprogramowanie sklepu KQS.store